Trzeba było wysłać Dodę i/lub Figo Fagot ....
#eurowizja

Trzeba było wysłać Dodę i/lub Figo Fagot ....
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Yennefer pominęli
Złodzieje!!!!!!
Spisek Nilfgaardu!!!!!
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Dmij Yennefer!
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
A to co?
Battle royale?
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Czekamy na wyniki głosowania
Z tego co mówił Orzech to wyniki z UK poda Sophie Ellis-Bextor.
Zofia - I love you za całokształt
https://youtu.be/J7lVUFhtWlU?si=sRunz9n1F71y5Yfr
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
o maltańska nicky minaj
przyjammniej z wyglądu, bo piosenka słaba
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
ta Greczynka z pyska to taka mieszanka Ariany Grande z młodą Yennefer (Justyną)
PIosenka taka sonie
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Oj Finka to z powodzeniem mogłaby grać i spiewać w w tej pieśni:
https://youtu.be/j0YXfeNxJJ0?si=WmOzRl-dq3dTcqHw
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Prowadzące śpiewają lepiej niż większość konkursantów
#eurowizja
Od początku: na Melody trafiłem jakoś w lata temu jak zacząłem się uczyć kastylijskiego. I mnie zauroczyła ta śliczna Andaluzyjka
Melody to nie jakaś tam gwiazdka jednego sezonu, jest w Hiszpanii znana od wczesnego dzieciństwa.
Debiutowała w wieku 11 lat (w 2001 ) piosenkami El baile del gorilla i Pata negra, która stały się hitami w Hiszpanii. Śpiewała tyż piosenkę do Herkulesa, i wiele wiele innych
Jest piosenkarką, tancerką i aktorką.
W 2013 wystąpiła w 3 edycji hiszpańskiej Twoja twarz brzmi znajomo, niestety nie wygrała (zajęła 2 miejsce) ale zabłysnęła brawurowymi wykonaniami utworów Thalii, Loli Flores i Terremoto.
https://youtu.be/qDnImW-LTeE?si=fkaLgKu3PYEatfNG
A ponadto zagrała legendarną Carmen Sevillę w serialu Arde Madrid (Płoń Madrycie).
Plus nagrała świetną piosenkę z kolejną ikoną hiszpańskiej piosenki czyli Marią Pelae
https://youtu.be/fGBiTQ_4N4Y?si=MU2gQOOOJIsGp0-I
Już raz startowała w hiszpańskich eliminacjach do Eurowizji (w 2009), ale się nie zakwalifikowała.
Jakoś nie ma szczęścia dziewczyna w osiągnięciu światowego sukcesu. A szkoda, bo jest piękna i niesamowicie utalentowana. Może nie trafiła na dobrych producentów swoich piosenek, najlepiej wychodzą jej odtwarzanie cudzych utworów.
No a w tym roku jej utwór "Esa diva" reprezentuje Hiszpanię!
A dla pzypomnienia - Eurowizja w Hiszpanii do sport narodowy
Tu jej stronka z video, można podziwiać jej kunszt w odtwarzaniu cudzych piosenek
https://www.melodyoficial.com/copia-de-photo-1
#eurowizja
#hiszpania
Zaloguj się aby komentować
Zapodałem sobię wstępną odtrutkę na eurowizyjne wycie :)
Hiszpański power folk metal!
https://www.youtube.com/watch?v=xvVLWSsKjkI
#hiszpania
#muzyka
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Yennefer z Renfri w drodzę na Eurowizję.
https://www.instagram.com/reel/DJv_2qMNdnb/?igsh=YzljYTk1ODg3Zg==
#eurowizja
#heheszki
#wiedzmin
#hiszpania
Zaloguj się aby komentować
Ja wiem, że Yennefer ma wiele talentów, ale żeby Eurowizja ....
#wiedzmin
#eurowizja
#heheszki

Zaloguj się aby komentować
Madziarskie austryjoki w barwach Niemiec, no nie wiem nie wiem
Brzmią jak TicTacToe
https://youtu.be/P7HyGa2YFg4?si=HP2jU8bIyBkI2ZtY
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Norweżka z Irlandii w stylu nas nie dogoniat
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Pani z Czarnogóry wyszła prosto z łóżka, z pościelą
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Andor s2 odcinki 10-12 rewelacja.
Serial przejdzie do historii jako jeden z najwybitniejszych seriali s-f.
Genialny.
#andor
#starwars
#seriale
Zaloguj się aby komentować
Wszystkim rozgorączkowanym debatami i wyborami polecam obejrzeć film
Fakty i akty, z DeNiro i Hoffmannem
Genialna satyra na polityków.
https://www.imdb.com/title/tt0120885
#debata
#filmy
Zaloguj się aby komentować
Uuuuuuaaaaa Magda usiądż na mnie!
Zaoranie totalne
#debata
#polityka
Zaloguj się aby komentować
Oj Andor sezon 2 jeszcze lepszy niż 1.
A do tego Valencia jako Senat na Coruscant!
https://4filming.com/andor-season-2-filming-locations/
#andor
#starwars
#hiszpania
Zaloguj się aby komentować