Magda Linette pewnie po drugą rundę ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ #tenis
Magda Linette pewnie po drugą rundę ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ #tenis
Zaloguj się aby komentować
Trochę nie rozumiem za bardzo Społeczności.
Bo jak pisze teraz o guwniarze z paletkom to powinniem zaznaczyć Sport lub Tenis.
Z przyzwyczajenia i tak będę szukał po tagach. Także no nie wiem, ale za godzinę Iga gra.
#tenis

Przeklejam swój komentarz z innego wątku :)
Ja to trochę widzę jak połączenie tagów z wypoku z subredditami. Możesz wejść do danej społeczności która jest odpowiednikiem subreddita i przeglądać tam, a możesz po konkretnym tagu.
Tagami można dużo bardziej sprecyzować temat, tam gdzie nie ma sensu tworzyć osobnej społeczności.
Czyli tak jak to rozumiem to pierwszym workiem są społeczności, drugim tagi i zazwyczaj drugi zawiera się w pierwszym.
możesz dodać post bez tagów ale nie bez społeczności - dlatego ta analogia z większym workiem (społeczności/subreddity/kategoria na forum) i mniejszym workiem (nie wymaganymi tagami).
Nie ma czegoś takiego jak "bez społeczności" na hejto bo to podstawowy podział treści.
Dzięki temu jest większy porządek, bo nie otagowane wpisy są ograniczone do swojej społeczności i ewentualnych gorących :)
@Lakafior Rozumiem.
Tylko teraz można powiedzieć, że robię śmietnik wstawiając ten post pod dyskusję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no nic, posiedze i sprawdzę próbowałem w tamtym roku, ale trochę mi brakowało ludzi.
aplikacja nawet ta nieoficjalna jest dla mnie dostać przyjazna. (wiem że będzie oficjalna)
próbowałem też z hoho 2 lata temu Lurkera, ale to już chyba porzucony projekt. tutaj widać więcej zapału
Zaloguj się aby komentować
Pewnie śledzący stricte #tenis wiedzą, ale dla pozostałych przypominajka - Iga gra prawdopodobnie około 01:00 polskiego czasu.
Zaloguj się aby komentować
Jak myślicie #tenis, Murray jest w stanie coś ugrać w tym roku? Z Berrettinim fajnie grał, drabinka stosunkowo prosta, a w 1/8 Ruud, który jest do ogrania
@Avek Chcialbym bardzo, ale obiektywnie to malo prawdopodobne. Beret dal ciala po calosci w tym meczui i na pilce meczowej sie wylozyl. Calym sercem za Andym i oby udowodnil, ze mozna jeszcze powalczyc. Podobno zrobil sobie dluzszy urlop teraz przed tym sezonem. Zobaczymy w nastepnym meczu czy te dzisiejsze ~5h sie na nim nie zemsci.
Zaloguj się aby komentować
Witam czy tag #tenis żyje?
Zaloguj się aby komentować
Jako że zaczął się właśnie wielkoszlemowy Australian Open pragnę przypomnieć o nierównościach płacowych jakie sa w świecie tenisa.
Otóż mężczyźni za tą samą prace dostaną w AO połowę mniej pieniędzy a raczej dostaną tyle samo pieniędzy za pracę o połowę większą ponieważ muszą rozgrywać 3 setówki zamiast 2 setówek.
#bekazlewactwa #tenis #pieniadze #lewackalogika #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #pieklokobiet #dyskryminujo

@zuchtomek No okej, kompletnie to rozumiem (ten sam argument jest za piłką nożną mężczyzn vs kobiet), przy czym pytanie czy oglądalność kobiecego tenisa nie wynika przede wszystkim z tego, że jest bo3 vs męskiego bo5? Może tu tkwi sedno sprawy, że męski tenis jest bardziej nużący, bo wytrzymać 5 setów nie jest łatwo.
@zuchtomek damski ogląda się lepiej niż meski? xD Poziom kobiecego, szybkośc piłek, technika, serwisy to jest przepaść. U kobiet to jest festiwał błędów. Dalej lubię oglądac kobiecy tenis ale nie naciagajmy faktów.
Ile trwają najdłuższe pojedynki męzczyzn vs kobiet? To jest czesto 2x tyle czasu i morderczy wysiłek, no ale kasa ta sama wiadomo ;]
@RufusVulpes no nie wiem może mi się wydaje, ale większość oglądających to tacy „niedzielni” kibice, dla których technika ma drugorzędne znaczenie, a chcą oglądać po prostu przedstawienie. Zresztą wyżej podałem statystyki pierwszego z brzegu finału, który znalazłem - kobiecy mimo wszystko 33% wiecej oglądalności to chyba mówi samo za siebie, który się „lepiej ogląda”
Zaloguj się aby komentować
No i dobry początek turnieju
#igaswiatek #tenis #australianopen

Zaloguj się aby komentować
Przypominam, że na Eurosport już za chwilę Pani guwniara z paletkom zaczyna bój.
#tenis #sport

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To jest ten czas, kiedy Iga może pozwolić już sobie na zwolnienie prezesa

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Solorz ty wuju. Nie po to płace zą Polsat Sporty i Eurosporty żeby potem ZNOWU być zmuszonym korzystać z strumyka.
Na Eurosporcie dziś wieczorem leci powtórka jej meczu z Coco Gauff z French Open... z czerwca. Ręce opadają.

Zaloguj się aby komentować
To byli czasy. Całą wiosnę trigerowałem tym Grażynki na FB które do dzisiaj maniakalnie uważają Serenę za legendę determinacji, walki i fair-play oraz do pokazania że 40-letnia kobita z sadełkiem, lordozą i (prawdopodobnie) wgranym teściem 'kończy karierę w mistrzowski sposób, oh Serena kocham cię, jaki to jest wzór, najlepsze pokolenie odchodzi, Iga powinna się od niej uczyć, Serena na zawsze w naszych serdzach'
Kij z tym że jak coś ewidentnie spartoliła to ciągle krzyczała o rasizmie lub wprost groziła śmiercią zwykłym ludziom którzy zarabiali na życie by dostrzec czy coś nie przejdzie za linię... ile tych afer było to już nie zliczę. Do dziś się zastanawiam czy ludzie są aż tak głupi czy mają aż tak krótka pamięć. Prawda jak zwykle jest gdzieś po środku.
-I didnt said I will kill you, are you seriosus?!
-(głos z publiczności) YEAH YOU DID!
Otaguję też jako ciekawostkę, nie hejtujcie, pieruny. To była swego czasu sroga afera.
Zaloguj się aby komentować
No witam tenisowie pieruny. Stworzyłem społeczność, dodałem zdjęcie. Zacznijmy jak grom z jasnego nieba, czyli tak jak Johansson serwował przeciwko Agassiemu.... 51 razy.
Zaloguj się aby komentować
UUUUU niedobrze tag #tenis martwy
Zaloguj się aby komentować

Serb Novak Djoković pokonał Brytyjczyka Camerona Norriego 2:6, 6:3, 6:2, 6:4 i zameldował się w wielkim finale tenisowego Wimbledonu. Turniejowa "jedynka" wygrywa rywalizację w Londynie od 2018 roku. Puchar może unieść po raz czwarty z rzędu.
Zaloguj się aby komentować
Nigdy nie byłem przeciwnikiem szczepień, byłem szczepiony jako dziecko. Ale zawsze popierałem wolność wyboru - powiedział serbski tenisista Novak Djoković w pierwszym wywiadzie po wykluczeniu go z Australian Open z powodu braku szczepienia na Covid-19.
Hubert Hurkacz stoi przed szansą na awans do wielkiego finału Wimbledonu. Polak zmierzy się w dzisiaj w półfinale z Włochem Matteo Berrettinim! W środę wyeliminował Rogera Federera (3:0) Mecz rozpoczyna się o 14:30.

Zaloguj się aby komentować