#ps5 #xbox #pc #atomicheart
nie dosc ze samym zrobieniem gry wywolali polacki bol d⁎⁎y to jeszcze w samym openingu jebneli pomnik tupolewa XD ogolnie jeden z lepszych openingow w fps w ostatnich latach, klimaty pray/bioshocka

#ps5 #xbox #pc #atomicheart
nie dosc ze samym zrobieniem gry wywolali polacki bol d⁎⁎y to jeszcze w samym openingu jebneli pomnik tupolewa XD ogolnie jeden z lepszych openingow w fps w ostatnich latach, klimaty pray/bioshocka

Zaloguj się aby komentować
Jak widać deal z Nintendo i Nvidia na 10 lat podpisany...robi się ciekawie!
"Już kilka godzin temu informowaliśmy o nawiązaniu współpracy Microsoftu z Nintendo, ale to nie koniec – korporacja właśnie potwierdziła, że NVIDIA w pełni wspiera transakcję z Activision Blizzard. Wszystko za sprawą nowej umowy.
Microsoft potwierdził, że wszystkie gry Xboksa dostępne na PC trafią do GeForce Now! Usługa ma już 25 mln graczy, którzy na pewno chętnie zapoznają się z kolejnymi produkcjami – w przyszłości mogą to być gry z serii Call of Duty."
#xbox #ps5 #pcmasterrace #nintendoswitch #gry

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=754Z_yhwLOc
piekne wyjasnienie pajacow w polskim necie/mediach branzowych
#gry #xbox #ps5
Zaloguj się aby komentować
Okazja zbiorcza na Ceny PSVR2 Playstation VR2
https://hotshops.pl/okazje/okazja-zbiorcza-na-psvr2-playstation-vr2-22560
Cena: 2999 zł
Okazja dostępna w sklepie: Media Expert
#ps5 #psvr2 #goglevr #cebuladeals #gry

Zaloguj się aby komentować
Jak gra jest wystarczająco dobra obroni się sama. Lewaki którzy krzyczą na Hogwarts Legacy i prawaki by nie brać Atomic Heart mają gówno do gadania bo gracze sami zagłosują portfelem.
#gry #takaprawda #gownowpis #ps5 #xbox
@gawafe1241 e tam. Od prawaków właśnie słyszałem że lewaki mają ból d⁎⁎y o Hogwarts Legacy a tu się okazało że to tylko akcja marketingowa którą wykorzystano do sprzedaży tej gry. Dzięki takim jak ty ta gra ma większe zasięgi. Tymczasem lewaków atakujących kogokolwiek za tę grę nigdzie nie pokazują. Ciekawe czemu.
Zaloguj się aby komentować
BUUM. To mi się podoba, o to chodzi XD
wiedziałem, że warto poczekać aż ten crap pójdzie za free
#ps5 #psplus #horizonforbiddenwest #gry

Zaloguj się aby komentować
ale mam beke z debili placzacych na to ze atomic heart sie dobrze sprzedaje xddd nie ma to jak sprane polackie mozgi
#xbox #pc #gaming #gry #gamepass #ps5
Zaloguj się aby komentować
#atomicheart na #ps5
warto, nie warto?
ruskie/ukraińskie onuce d⁎⁎y cicho
#gry

@SzubiDubiDU mnóstwo ludzi w tym ja używamy AdGuard do blokowania reklam. To nic że zrobiłem ostry hardening systemu, zam zewnętrzną zaporę blokującą ruch, SPRAWDŹ do kogo należy AdGuard. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uj że był zewnętrzny audyt bezpieczeństwa, że przenieśli się na Cypr, że nie było żadnych afer z tym oprogramowaniem i ma dobrą opinię, że mnóstwo osób patrzy na ręce devom, JESTEM JUŻ SHACKOWANY PRZEZ RUSSKICH ( ͡° ͜ʖ ͡°) a mój komputer to botnet i mimo takich zabezpieczeń o tym nie wiem XD Jak będziesz mieć tyle lat i doświadczenia w branży to sobie możemy pogadać.
Zaloguj się aby komentować
Można już odpalać Atomic Heart w XGP w regionie NZ.
#xbox #xboxgamepass #ps5 #pcmasterrace #gry

Zaloguj się aby komentować
Przeszedłem Dead Space Remake i zajęło mi to 17h na poziomie trudnym. Eksplorowałem wszystko, często się wracałem, żeby odblokować nowe pomieszczenie i grałem combo pistolet plazmowy, karabin, strzelba energetyczna, wszystkie te bronie i kombinezon pod koniec miałem na prawie maksa i nie było na mnie kozaka. Raz zginąłem od potworów i parę razy bo wpadłem w jakiś wirnik. Kombinacja strzał z strzelby, żeby zedrzeć skórę i później dobijanie pistoletem/karabinem jest op.
Gra praktycznie nie straszy, ale za to posiada świetny klimat. Obok Residentów jest to na pewno najlepszy nowoczesny survival horror chociaż tak jak w RE nie ma co liczyć na pełne gacie ze strachu.
Grałem na #ps5 i w sumie jedyne większe zastrzeżenia mam do warstwy technicznej. Gra w trybie wydajności jest po prostu brzydka i nie trzyma 60 klatek. Pomaga VRR, ale nie każdy go ma w swoim TV. Ale to jak rozmyty ekran potrafi być, biorąc pod uwagę, że w tamtym roku był taki Horizon czy God of war jest po prostu śmieszne. EA znowu poskąpiło pieniędzy. Za co muszę ich pochwalić to pełna polska lokalizacja z możliwością jej wyłączenia. Sam zawsze gram na oryginalnym dźwięku plus napisy, ale szacunek trzeba oddać bo to powinien być standard.
W marcu wychodzi Resident 4 Remake których nie będzie miał nawet polskich napisów, ale i tak się jaram. Trochę później wychodzi Fatal frame Mask of the Lunar Eclise i jak ktoś chce wiedzieć co to jest strach to polecam. Szkoda, że prawie wszystkie ciekawe horrory jakie wychodzą w tym roku to rimejki, ale lepiej tak niż w ogóle miałoby ich nie być
#gry #deadspace

@Wyrocznia ja tam jestem konserwatystą jeżeli chodzi o sprawy językowe i podobnie jak to było u nas w XVII wieku uważam, że jak komuś obecna lingua franca się nie podoba i chce jej używać to pewnie jakiś niewyedykowany typ.
Piękno polszczyzny tkwi między innymi w tym jak łatwo przyswaja zagraniczne zwroty i pomimo, że nigdy nie byliśmy częścią imperium rzymskiego to i tak mamy mnóstwo słów które pochodzą z łaciny dzięki dawnej fascynacji polskiej szlachty tym językiem.
Nie wiem po co producenci mieliby inwestować w polonizacje, tak jak piszesz, większość angielski jako tako ogarnia i zawsze jest lepiej grać w oryginale. No i zwyczajnie angielscy aktorzy głosowi są lepsi także czemu w ogóle wielu ludzi mam być zainteresowanych gorszą wersją tytułu?
@DiscoKhan nie wiem po co tłumaczyć książki na język polski, skoro w oryginale są lepsze - taki Tolkien czy Rowling.
Ty jesteś tym, co za granicą jak jest wstydzi się bycia Polakiem? Bo ja z dumą oświadczam skąd pochodzę i staram się jak najwiecej używać polskiego. Angielski czy niemiecki (którego z przyczyn zawodowych używam na codzień) nigdy nie będą moimi pierwszymi językami i nigdy nie będę kupował literatury zagranicznej, gierek bez spolszczenia i innych produktów (z wyjątkiem muzyki) gdzie nie został zatrudniony polski tłumacz.
@Wyrocznia nie, z granicą nie mam problemu się przedstawić, że jestem Polakiem. Tylko bycie Polakiem nie polega dla mnie na tym, że nie używam innych języków.
Tolkiena po angielsku absolutnie polecam, po polsku mi nie podchodził za bardzo ale melodyka języka w jakim Władca Pierścieni jest napisany w oryginale to zupełnie inne odczucia.
Zresztą podobnie było z Dexterem, po angielsku czyta się świetnie a po polsku jakoś to nie chwyta, polski język ma zupełnie inne tempo i porządne przetłumaczenie takich detali to nie jest coś osiągalnego.
Zaloguj się aby komentować
Pierwsza gra i od razu pierwsza platyna
Ale super się gra na nowym sprzęcie, normalnie radość z grania wróciła jak za dawnych lat.
Ciekawe ile jeszcze mnie potrzyma ten stan
#gry #playstation #ps5

Zaloguj się aby komentować
Tutaj data Diablo 4 Beta.
17-19 Marzec wczesny dostęp.
24-26 Marzec otwarta beta.
#diablo #pcmasterrace #nintendoswitch #xbox #ps5

Zaloguj się aby komentować
Widzę że na #ps5 jest #gothamknights (Rycerze Gotham) w promocji za 127 zeta (obniżka z 319)
Dobre to? Warto brać? Co prawda grałem w demo ale nie jestem do końca przekonany, mam mieszane uczucia.
#gry
@Wyrocznia Akurat tu większość ocen była wystawiona przez ludzi, którzy pewnie nawet nie kupili gry. Kwestia, że Dying Light 1 miał włoski dubbing, a dwójka już nie. Więc Włosi odebrali to jako potwarz. Generalnie jakby te serwisy miały jakąś opcje połączenia się z kontem i pokazania ile godzin rozgrywki ktoś ma za sobą to by było to dużo bardziej realne
Zaloguj się aby komentować
Cześć, dziś ma premierę nowy podcast o grach i ogólnopojętej popkulturze, gdybyście mieli ochotę sprawdzić to wszelkie info poniżej:
Podcast wbrew pozorom nie traktujący o losach futrzastych zwierzaków budujących z wysiłkiem tamy (ale mamy Futrzaka!).
Tak naprawdę to czterech chłopa w składzie Ksenon, Emsat, Futrzak i Mati gada sobie o grach wideo i innych wytworach popkultury, które pożerają w wolnym czasie. Znajdzie się również miejsce na omówienie newsów oraz tematy felietonowe, które nasze bieżące doświadczenia ujmują w szerszym kontekście.
Na Twojej ulubionej platformie podcastowej znajdziesz nas co dwa tygodnie!
Pierwszy odcinek już dostępny na:
[YouTube]( https://www.youtube.com/watch?v=yKtBWodQ2ws&t=17s )
[Spotify]( https://open.spotify.com/episode/2WSS86UNDFMvSwM2YPuyiy )
oraz na wszystkich popularnych platformach podcastowych, znajdziecie go jako oczywiście Spocone Bobry.
Pierwsze drewno za tamę... czy jakoś tak to szło.
W tym odcinku zapalamy świeczki na grobach kultowych wydarzeń branży gier, toczymy walki międzypokoleniowe oraz próbujemy opanować nerwy będąc wyzywanymi od xbotów i gdy obrażają Residenta. Głównym tematem dyskusji stają się rimejki - ich rola w dzisiejszym giereczkowie oraz nasz stosunek do ich powstawania (spoiler: emsat krzyczy na chmury).
NEWSY:
-Microsoft, Nintendo i Sony nieobecne na E3
-The Crew 3 i obecna sytuacja Ubi
-Spersonalizowane zniżki w MS Store
-SkyShowtime w Polsce
-Embracer sprzedaje prawa do Tomb Ridera Amazonowi za 600 baniek, Netflix wydaje grę z Larą
-Coalition kasuje dwa projekty, full focus na Gears 6
-PowerWash Simulator Final Fantasy DLC
<br />
GIERECZKI
-Raft
-Monster Hunter Rise vs Wild Hearts
-Hi-Fi RUSH
-Hogwart's Legacy
-God of War Ragnarok
<br />
FILMY, SERIALE, INNE
-Everything Everywhere All at Once (Wszystko wszędzie naraz)
-The Last of Us
-Remake'i gier - w pytę czy zaorać? Ogólna kondycja giereczkowa
<br />
Discord podcastu: https://discord.gg/ZdncTJux
#gry #xbox #playstation #ps5 #podcast #podcasty
Zaloguj się aby komentować
W co tam dzisiaj pykacie?
U mnie XDefiant na weekend i nowe sezony w D2R oraz COD MW2.
#xbox #ps5 #pcmasterrace #nintendoswitch #gry

@DzielnyToster Bardzo przyjemna gierka taki cod z umiejętnościami z Overwatch wzorowane na postaciach z Ubisoftu. Myślę, że ta gra może odnieść tymczasowy sukces w porównaniu do ostatnich gier f2p od Ubisoft. Kwestia jak będą dodawać zawartość po premierze. Gierka podobno w tym roku ma wyjść. Mapy/tryby czy stan techniczny oceniam na bardzo dobry na tym etapie. Troche balansu i stabilności jedynie trzeba i będzie ok.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pierwsze recenzje gry Like a Dragon: Ishin!
#xbox #ps5 #playstation #gry #pcmasterrace

Zaloguj się aby komentować
Niech mi ktoś wytłumaczy bo nie czaję, czemu w serwisach typu Metacritic / Opencritic (i innych podobnych) "premierowe" wydanie #gry ma na przykład ocenę 8.4 a wydanie "kompletne" ze wszystkimi DLC i patchami ma już ocenę 7.8, nie mówiąc o jeszcze innej ocenie na PC? Co tu jest gurwa grane? ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Gry są drogie więc nie chcesz wtopić pieniędzy w byle gówno więc kierujesz się ocenami recenzentów / użytkowników i wychodzą takie kwiatki. W takim razie JAK szukać dobrej jakości gier na #ps5 ? Normalnie idzie pierdolca dostać. ( ͠° ͟ʖ ͡°)
#xbox
@gawafe1241 "premierowe" wydanie #gry ma na przykład ocenę 8.4 a wydanie "kompletne" ze wszystkimi DLC i patchami ma już ocenę 7.8
Może patch coś zepsuł, może DLC zmienił rozgrywkę na gorszą, albo za mało wniósł aby był warty swojej ceny.
nie mówiąc o jeszcze innej ocenie na PC?
Takie coś często się dzieje jeżeli gra jest portem z konsoli. Nieprzystosowane sterowanie, grafika na sztywno taka jak na konsolach, bez możliwości polepszenia.
kierujesz się ocenami recenzentów / użytkowników
Płatnych recenzentów i użytkowników co zjadą grę do zera bo nie podoba im się jeden aspekt? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
JAK szukać dobrej jakości gier
Moim zdaniem to oglądać gameplaye i poczytać trochę o grze po premierze czy nie ma jakichś błędów, niedociągnięć.
Zaloguj się aby komentować

Ktoś stworzył moda, który dodaje do Hogwarts Legacy... Roberta Makłowicza. Modyfikacja podmienia zawartość obrazów obecnych w grze i zastępuje je wizerunkiem popularnego kucharza
#gry #grykomputerowe #gaming #ps4 #ps5 #playstation #playstation5 #xbox #xboxgamepass #xboxseriesx #xboxone...