#muzykawolfika #muzyka #metal #100metalowychkawalkow #industrialmetal #industrial #postmetal #godflesh
100 najlepszych metalowych kawałków według magazynu Rolling Stone
miejsce 51:
Godflesh - Slateman (2001)
#muzykawolfika #muzyka #metal #100metalowychkawalkow #industrialmetal #industrial #postmetal #godflesh
100 najlepszych metalowych kawałków według magazynu Rolling Stone
miejsce 51:
Godflesh - Slateman (2001)
Zaloguj się aby komentować
#muzykawolfika #muzyka #metal #postmetal #doommetal #stonerdoom
Są tu jacyś fani YOB?
YOB - Adrift in the Ocean - Woods Stage @Pickathon 2019
Zaloguj się aby komentować
#metalzpiwnicy tag do czarnej.
Będę se tu wrzucał mocno, albo też bardzo mocno, zapomniane, niedocenianie metalowe i okołometalowe wałki i albumy warte obczajenia.
Jęstę starym grzybem, wiec będą to wałki raczej stare choć mogą być też nowe, bo jęstę też otwartym na nową grzybnię grzybę.
Mam nadzieję wrzucić 100.
#muzyka #postmetal #rock #postrock
1/100
Będ kompletnie zapomniany, pojawił się i znikł, a wydal jeden z najlepszych albumów w kategorii #postmetal. Cult of Luna, i Ruskie Kułka mogą się schować w głębokiej piwnicy.
Shora - Malval
Zaloguj się aby komentować

Jeden z nowszych kawałków z obszaru #postrock / #postmetal którego mógłbym słuchać na okrągło, a teledysk fantastycznie uzupełnia cięższe brzmienie wyrażające przeszłość, teraźniejszość i przyszłość ludzkości. Raptem dwie gitary i perkusja. Każdy instrument ciężko i w pełni wybrzmiewa. Kiedy...
Na dobranoc (pseudo)akustyczna wersja mojego ulubionego utworu z najlepszej płyty Amenry - Diaken.
https://www.youtube.com/watch?v=TLu12gsYkK0
#muzyka #metal #sludge #postmetal

A chętnym na oryginalne mięso zostawiam również i to.
https://www.youtube.com/watch?v=Kg0zTZYxgW8
Tylko jak Gruby Ed mawiał - trzeba zagrać kurde głośno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
I jeszcze jeden sztos na dziś. *shels - The Conference of the Birds. Ten kawałek jest kompletny. Każdy najmniejszy dźwięk na swoim miejscu, nic za mało, nic za dużo. A końcówka...
Zaloguj się aby komentować
Kolejny kawałek który rozwałkował mnie na miazgę. Polecam z resztą całe wydawnictwo "The Helm Of Sorrow" czyli Thou i Emma Ruth Rundle
Zaloguj się aby komentować