Witam wszystkich twarogożerców.
Przedstawiam podsumowanie naszej aktywności pod tagiem #pletwalztwarogu w miesiącu maju
Zjedliśmy ponad 107 kg twarogu we wszelakiej postaci (dokładnie 107 507 g). Chwaliliśmy twaroga w kwietniu 362 razy w czym uczestniczyło 27 osób.
Nie kwestionowanym mistrzem jest @AdelbertVonBimberstein ze swoimi 14 000 g zjedzonego twarogu.
Na miejscu drugim znajduje się @Mr.Mars z 8 875 g
Na miejscu trzecim @LeniwaPanda z 8 855 g twarogu
A poniżej lista pozostałych twarogożerców.
-
@xepo 8 660 g
-
@Rzeznik 8 300 g
-
@bori 8 246 g
-
@Elvisiako 6 078 g
-
@WujekAlien 5 800 g
-
@BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta 5 250 g
-
@Onestone 4 916 g
-
@RACO 3 714 g
-
@POMIDORES 3 650 g
-
@Budo 3 500 g
-
@wewerwe-sdfsdfsdf 3 000 g
-
@Earl_Grey_Blue 2 750 g
-
@Tomekku 2 280 g
-
@serel 2 000 g
-
@Qwapi 1 980 g
-
@Cybulion 1 250 g
-
@Navane 1 233 g
-
@Stary 1 015 g
-
@fisti 900 g
-
@nbzwdsdzbcps 275 g
-
@Trypsyna 250 g
-
@wonsz 250 g
-
@Jakly 250 g
-
@SaucissonBorderline 230 g
Z Twarogiem i do zobaczenia
#pletwalztwarogu #slowotwaroze