#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
Zakamuflowany trznadel

#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
Zakamuflowany trznadel

Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Kapturka

Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Jer

Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Mandarynka. Ten trochę przesadził z kolorami

Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
A tutaj zagadka



Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Fotki z dzisiaj. Konwój



Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Jerzyk. Weź i usterzel go w locie, a nigdzie nie usiądzie. Setki prób i w końcu, w sąsiedztwie gniazda jedyna, w miarę udana fotka

Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Gąsiorek. Killer sadysta

Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Muchołówka żałobna

Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Makolągwa

Zaloguj się aby komentować
Dziś będąc w pracy zaobserwowałem Dzięcioła heavymetalowca
https://youtube.com/watch?v=j5Djonth7Sc&pp=0gcJCdgAo7VqN5tD
#ptaki #pracbaza #zainteresowania #ornitologia #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#mojezdjecie
#pentax
Kuropatwa. I tyle

Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#mojezdjecie
#pentax
Kowalik. Chyba jedyny polski ptak, który schodzi po pniu głową w dół

Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#mojezdjecie
#pentax
Kopciuszek. Jaka larwa wariacie?


Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#mojezdjecie
#pentax
Grubodziób.

Zaloguj się aby komentować
Chcialem sprawdzic, czy uda sie upolowac jakies ptaki z Ttartisan 500mm (full manual) i oto efekty, szpaki na celowniku. Szkoda, ze CA jest dosyc mocne na tym obiektywie, ale za ta cene nie moge narzekac
#ptaki #ornitologia #fotografia





@Fletcher no to wlasnie pozostalosc po usunieciu CA (nie chcialo mi sie grzebac, zeby usunac pozostalosc recznie bo nie mam profilu w lighroomie do usuwania CA z tego obiektywu). A CA to chromatic aberration, soczewka nie skupia wszystkich kolorow jednakowo i powstaja kolorowe obwodki, tutaj wczesniej byly grube i wscieklo fioletowe/rozowe, ze szpakow dokladniej usunalem niz z tla.
Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#mojezdjecie
#pentax
Dzięcioł czarny. Dla znajomych Nygga

Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#mojezdjecie
#pentax
Czapla siwa. Szyja niczym u żyrafy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Azotowe sokoły mają 4 jajca
#ptaki #ornitologia #pulawymiasto



@cebulaZrosolu k⁎⁎wa mi się przypomniało teraz XD
Był sobie rudy pechowiec. Pech prześladował go na każdym kroku, na dodatek miał tylko jedno jajo.
Pewnego razu leciał samolotem nad Atlantykiem.
Samolot wpadł w turbulencje i zaczyna spadać.
-Możemy się uratować, ale jeden z nas musi wyskoczyć - mówi pilot.
Ciągną słomki. Rudy losował pierwszy i od razu wylosował krótką.
-To nie fair! Powtórzmy! - mówi rudy. Powtórzyli, rudy znów wylosował krótką.
-No dobra, nie wiem na co liczę - mówi rudy - Wyskoczę, ale pod jednym warunkiem: musicie poprawnie
odgadnąć ile wynosi suma jaj moich i jaj pilota.
-To proste, cztery! - Wykrzykują wszyscy.
Rudy cały szczęśliwy zdejmuje gacie i pokazuje wszystkim jedno jajo.
Wtedy podchodzi pilot, zdejmuje gacie i pokazuje swoje trzy.
Zaloguj się aby komentować