Nadal zimno... Las jest cichy i spokojny w takie poranki...
#nivaznegdziedroga
#fotografia
#zima




Nadal zimno... Las jest cichy i spokojny w takie poranki...
#nivaznegdziedroga
#fotografia
#zima




Zaloguj się aby komentować
Przyszły mrozy a ja przypomniałem sobie, że kiedyś popełnilem takie czarnobiałe studium struktury lodu na pewnym starorzeczu.
#nivaznegdziedroga
#fotografia
#fotografiaczarnobiala
#niewiemjaktootagowac




Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Śląskie wspominki z Urbexu...
#nivaznegdziedroga
#urbex





Zaloguj się aby komentować
Gdzieś w górach Izerskich skryta zaraz przy głównej drodze opuszczona fabryka w sumie nie wiem czego ale mieszkają tam pokemony chyba.
#nivaznegdziedroga
#urbex
#graffiti
#streetart





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
I dalej Izery. Słupiec I wieża Mon Plassir
#nivaznegdziedroga
#gory
#offroad
#urbex





Zaloguj się aby komentować
Trochu gór. trochu urbexu. Trochu offroadu. Góry Izerskie. Ruiny Kesselschlossbaude, Sępia góra,
#nivaznegdziedroga
#urbex
#gory
#offroad





Zaloguj się aby komentować
Urbex nie śpi...
Nieczynna od ponad 30 lat papiernia.
#nivaznegdziedroga
#urbex
#fotografia




Zaloguj się aby komentować
I kolejna porcja zdjęć tym razem ze sterowni drugiego energobloku w Czarnobylskiej AES.
#ukraina
#czarnobyl
#nivaznegdziedroga



Zaloguj się aby komentować
Widzę, że spodobały się kadry z CzAES. Więc podrzucam Wam widok na złoty korytarz, 3 energoblok i wejście do jednego z pomieszczeń technicznych 3 energobloku.
#czarnobyl
#ukraina
#nivaznegdziedroga



Zaloguj się aby komentować
Za tą ścianą znajduje się to co pozostało z czwartego reaktora. Tak blisko spełniacza życzeń nigdy nie byłem...
ten moment pozostaje w pamięci. to troche tak jakby stać przed wrotami piekeł...
#nivaznegdziedroga
#ukraina
#czarnobyl

Zaloguj się aby komentować
Jak tam wasi zimowi wojownicy?
https://www.instagram.com/reel/C0ZlRe1I9q-/?igshid=NzBmMjdhZWRiYQ==
#nivaznegdziedroga
#offroad
#zimonapierdalaj



Zaloguj się aby komentować
Dosypało dziś to robimy kulig🤣
#nivaznegdziedroga
#zima #zimonapierdalaj
#offroad




Zaloguj się aby komentować
No to pojezdzone. Niby zima niby mróz ale błoto też się znalazło.
#nivaznegdziedroga
#offroad
#zimonapierdalaj



Zaloguj się aby komentować
https://youtu.be/TDH29za5hWU?feature=shared
Mój młody kiedy dowiedział się że w nocy ma padać śnieg 😅
#nivaznegdziedroga
#zimonakurwiaj
Zaloguj się aby komentować
Burasukazima nadchodzi, a Nivuszka wybiera papieża 🤣.
#nivaznegdziedroga
#zima

Zaloguj się aby komentować
@Zly_Tonari mi ostatnio narobił smaka pajerakiem, więc dziś zamiast piwa, błotne kąpiele 😃. Bo na świni już trawa zaczyna rosnąć 🤣
#nivaznegdziedroga
#offroad




Zaloguj się aby komentować
Kolejne kilka kadrów z Jupitera. I kolejny czelendż na muzyczkę do nich. Piszcie w komentarzach jaki tym razem kawałek Wam przychodzi na myśl.
#ukraina #czarnobyl
#urbex
#nivaznegdziedroga
#fotografia




Zaloguj się aby komentować
Jedno z pomieszczeń zakładu Jupiter w którym oficjalnie produkowano radia, a który działał pomimo katastrofy do 2001 roku. Z ciekawostek to dodam że w podziemiach jupitera podobnie jak w podziemiach szpitala mamy niezwykle wysoki poziom promieniowania i wiele artefaktów np. grafitowe elementy służące do chłodzenia rdzeni w reaktorach typu RBMK.
Mam też dla Was propozycję zabawy. Napiszcie czy Wam pasuje taki czelendż. Ja wrzucam zdjęcie a wy zapodajecie muzyczny kawałek z którym Wam się to zdjęcie skojarzy.
#ukraina
#czarnobyl
#nivaznegdziedroga
#urbex
I chyba nawet #fotografia

@Okrupnik no ten kawałek to akurat wiadomka. Choć dla mnie miłej by brzmiało po ukraińsku. O tak https://youtu.be/mgTmXiC4Ptw?feature=shared
Zaloguj się aby komentować