Zamiast robić kolejne długie wybieganie znajomy namówił mnie na lokalną Ekstremalną Drogę Krzyżową😁. Z kościołem nie jest mi po drodze ale nie kazali iść na klęczkach z modlitwą na ustach to dołączyłem🤣.
#ekstremalnadrogakrzyzowa
@Ragnarokk EDK z Wrocławia na Ślężę 53km to była jedna z moich pierwszych długich tras pieszych. Z wczorajszą trasą to była moja trzecia i póki co ostatnia. Kret, EDK nieźle znajomości masz .
Wczorajsze człapanie i dzisiejsze zbieranie ulic. Już na 90% jest pewne, że od kwietnia migracja z pracą na Bielany, więc trzeba z częsci południowoazjatyckiej miasta zbierać co się da.
#ulicewarszawy #kwadraty
#ksiezycowyspacer
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin