Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jakiś czas temu można było wymieniać na coingecko uzbierane cukierki na nagrody w postaci airdropa tokenów ACS. Dziś przyszły mi tokeny na mój portfel na solanie, razem jakieś 32$
#airdrop #kryptowaluty

Zaloguj się aby komentować
#bitcoin właśnie leci w kosmos :) #kryptowaluty
Zaloguj się aby komentować
co to jest dokladnie ten Pi coin? xd
warto to kopac? czy tylko sie wyglupiam? i obciazam swoj sprzet xd
czy to w ogole jakis fake xd
#kryptowaluty

Zaloguj się aby komentować

Dotychczas namierzono 451 złośliwych bibliotek podszywających się pod bardzo popularne moduły stosowane w analizie danych takie jak np. Pandas czy Matplotlib. Są też fałszywe wersje bibliotek do scrapowania (Scrapy czy BeautifulSoup), tych związanych z krytptowalutami (Vyper, CryptoCompare) oraz...

Larry David, znany z unikania reklam, zgodził się wystąpić w reklamie promującej kryptowaluty. Jest to pierwsza reklama, w której zgodził się wystąpić.
Giełda kryptowalut FTX zdołała zaangażować Larry’ego Davida do swojej najnowszej kampanii. Reklama po raz pierwszy pojawiła się podczas Super Bowl...
Ma tu ktoś konto na Gemini? Jak tak to skorzystam z referral code, bo z tego co widzę, to można albo można było niedawno 10 dolców zgarnąć za polecenie
#kryptowaluty
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#kryptowaluty
Hmmm zawsze gdy zaczynają rosnąć fun tokeny giełda zaliczała spadki.
Czyżby szykowały się spadki?
@IzotopePeprasso Każdy ma swoją strategię, wszystko zależy od tego kiedy chcesz wyciągnąć ale najważniejsze czy jesteś w stanie zaakceptować możliwość utraty wszystkiego co ulokowałeś. Ja mam to w d⁎⁎ie czy stracę czy zyskam bo dla mnie to zabawa. Wiadomo, że lepiej jest zyskiwać niż tracić. Moja zabawa trwa już jakiś czas jednak przełomowym momentem było przejście z PLN na USD. Od momentu gdy w głowie siedzi dolar psycha działa inaczej xD
Zaloguj się aby komentować
Zrobiłem sobie ramkę pod tablicę
#kryptowaluty #gielda #inwestycje #motoryzacja #inflacja #bitcoin

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#kryptowaluty
siema, która aplikacja byłaby najlepsza do kopania krypto na telefonie z Androidem? Wiem ze się nie opłaca przez ceny prądu, ale to bardziej z ciekawości pytam jak to wyglada. Czy takie kopanie pożera tylko pamięć telefonu czy wymaga tez dużej ilości danych internetowych?
Zaloguj się aby komentować
Arbitrum Rollup stale zyskuje na popularności. Obecnie wykonuje już 400tys transakcji na dobę!
Jest to bardzo pozytywny sygnał zarówno dla technologi rollupów jak i dla kryptowalut ogólnie.
#ethereum #kryptowaluty

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czy robienie zbiórek za pomocą Bitcoina da radę omunąć to goowno PiSowskie? #kryptowaluty #zrzutka #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Hej zrobiłem wpis o Plutusie. Nie jest on sponsorowany tylko sam się tym zainteresowałem - jeśli gdzieś popełniam błędy to proszę o konstruktywną krytykę ponieważ sam z tego korzystam i wydaje mi się to rozsądny biznes lojalnościowy. W ciagu 2tyg będę testować sprzedaż tokenów. W skrócie jest to program który pozwala zarabiać na każdej transakcji w krypto. Coś w rodzaju cashbacku. Bez ryzyka można wyciągnąć około ~900zl w ciągu roku. Więcej szczegółów tutaj .
#kryptowaluty #revolut #plutus #finanse
Zaloguj się aby komentować
Są tu jacyś miłośnicy internetowego pieniążka? W co tam teraz wrzucacie $ za wyjątkiem oczywistości z topki? #kryptowaluty #krypto #shitcoin
Zaloguj się aby komentować