Pudełko z bombaskim pasożytem zajechało.
#kononowicz #bialystok
Pudełko z bombaskim pasożytem zajechało.
#kononowicz #bialystok
Zaloguj się aby komentować
Jeszcze się pogrzeb pasożyta nie zaczął a już pierwsze dymy. Wojtek sobie psznie leży w pudełku a oni już milicje wzywajo XD
Ten menel, służący knura, na⁎⁎⁎⁎ny jak szpadeł a knur ledwo wlazł do kaplicy i od razu morde drze na cały regulator WOOOJTKUUU XDDDDD
#kononowicz #bialystok
Zaloguj się aby komentować
hahah hahahahahhha hahahha o k⁎⁎wa XDDDD
Dla Majora Metallica - Nitro in the jar
#kononowicz #muzyka #heheszki #metallica #choroszcz #tworki #domwariatow #benc
Zaloguj się aby komentować
będzie jakiś lajt dzisiaj?
o sami widzicie jak mnie robaki wpierdalajo a wy mówicie że ja olkoholik
#kononowicz

Zaloguj się aby komentować
Trzeba przyjechać
#kononowicz
Zaloguj się aby komentować
Te, k⁎⁎wa, Fred Flintstone, powiedz jaką masz emeryturkę z konta bankowego majora i tu tego bo to leci w lajta.
#kononowicz

Zaloguj się aby komentować

Nowe informacje w sprawie śmierci Wojciecha "Majora" Suchodolskiego z tak zwanego "uniwersum Szkolnej 17". Okazało się, że prokuratura rejonowa w Jędrzejowie nie ma pewności, czy do śmierci Majora nie przyczyniły się osoby trzecie. Trwa śledztwo. #polska #patostreamy #szkolna17...

Prokuratura Rejonowa w Jędrzejowie prowadzi śledztwo ws. śmierci Majora. Mężczyzna zmarł w poniedziałek 19 czerwca w Sędziszowie, śledztwo prowadzone jest w kierunku art. 155 Kodeksu karnego, który mówi o tym, że "kto nieumyślnie powoduje śmierć człowieka, podlega karze pozbawienia...
Jeżeli ktoś nie widział, to Olo po długiej przerwie jak zawsze króciutko i sensownie jedzie z tymi wszystkimi wynaturzeńcami, będącymi tak naprawdę katalizatorem tego wszystkiego co się stało. Polecam odsłuchać bo dobrze prawi.
#kononowicz
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz
Zaloguj się aby komentować
Zielony ubek "on fire", cały czas pisze ze Major sam się zapił, zwala winę na psią faje Zalewskiego. Cudowny czas widzieć jak się gryzą między sobą, chociaż wiadomo ze są to ludzie bez honoru i jak sprawa przyschnie to będą znowu podawać sobie ręce i krążyć wokół kałowej supernowej.
#kononowicz
Szkoda, bo na wykopie szukam na wszelkie sposoby i nie mogę znaleźć nazwiska komputerowca. A uważam że gość jest praprzyczyną śmieci majora. Moim zdaniem to on go uświadamiał że jest golony z kasy - bo tak było, ale zamiast mu jakoś pomóc sam chciał go golić. To spowodowało że Aron i Stawek się wkurzyli. Os jakiegoś roku miałem wrażenie że szukają ciągle pretekstu i napuszczają Majora by się wyprowadził. W ten sposób trafił do kolejnego psychopaty i "
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To już 3 dni jak Wojtek psznie nie je. Brawo Wojtek XD
#kononowicz

Zaloguj się aby komentować
Doszły mnie słuchy, że wyciekło nazwisko naszego gumowego ulubieńca, benjaminka. Jeżeli nazwisko legitne to bardzo ciekawie się składa, bo dobrze znam jedną osobę o takim nazwisku (niecodziennym zresztą, imię oczywiście inne bo osoba inna). Może spokrewnieni, może nie, niemniej jednak ciekawe życie układa scenariusze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz
Zaloguj się aby komentować
A któż to udostępnił ?Jeśli Bartuś miał opiekuna pokroju Jaculi to marny jego los
#kononowicz

Zaloguj się aby komentować
AHAHAHAH !
O k⁎⁎wa, patrzcie Państwo jaki miedziany samarytanin nam się znalazł, no normalnie wzór nieskazitelności, on na tragediach nie zarabia. . . . . . . .
(. . . . . . . . .tylko do nich doprowadza, *ekhm* szprychy *ekhm* ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
#kononowicz

Zaloguj się aby komentować
Zrobiła się afera bo umarł jakiś patus. A niech zdycha, mniej ścierwa na świecie. Potem czas na resztę. Uregulować prawnie, zakazać małolatom. Jesteś dorosły to oglądaj patole ale wara od dzieci.
#kononowicz #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
witam wszystkich po dlugiej przerwie. widze, ze sie porobilo.
pierwsza refleksja jaka mnie nachodzi, to taka, ze nowakowi jak zwykle wiatr wieje w zagle. to, ze stalo sie to w jakims pierdziszewie u tego uloma, to woda na mlyn dla biznesu pt. sorfay (profesjonalne okradanie meneli). na zasadzie: widzicie, gdyby byl dalej okradany i manipulowany przeze mnie, to by zyl. a tak to go jakis ulom wykonczyl. krzysio ma profesjonalna opieke firmy sorfay i zyje, o !
obawiam sie, ze jeszcze dostanie jakis order od maliniaka i zrobia film dokumentalny pt. "jak POmagac ?". chociaz z drugiej strony stracil zrodlo majtek i dodatkowych dochodow, no i pewnie robi pod siebie, no bo co bedzie jak krzysio-bankomat p....dolnie ?! kto bedzie utrzymywal rodzine nowakow ?
no, to tyle, na razie. pozdrawiam wszystkich.
#kononowicz
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No pieknie pijacki pies popłyną. Dać tylko medal i wystawić na ołtarzu, przykład świętości k⁎⁎wa. Hipokryta zapomniał jak nagrywał go po nitro, najebanego w trzy d⁎⁎y. Jak ostatnio podkręcał knura że on ciepły. Do tego napierdala na tego przychlasta komputerowca ale o zielonym już boi się powiedzieć. Wiemy że jebniety Rafałek też miał dostęp do kanału. To są fakty. Dlaczego ludzie są tak ułomni i tego nie widzą. Czekamy teraz na zbiórkę kasy, będa koszta. Transport, pochówek i ponik. Niech gimby już oszczędzają kieszonkowe bo oni dużo pieniędzy będą chcieli od nich wsiąść.
#kononowicz
Zaloguj się aby komentować