Zdjęcie w tle
AntyLateksowy

AntyLateksowy

Mocarz
  • 81wpisy
  • 496komentarzy

Anty-lgbt, anty-lewica, anty-lateks. Tak się żyje.

No no, nieźle się tam złodziej rafałek bawi na majora kanale.
Nie ma to jak wjebać swojego jakiegoś kurwa anonsa na baner kanału ćpuna recydywisty (notabene nie żyjącego m.in przez niego), a potem tylko utwierdzić wszystkich w podejrzeniu że podpierdala z jego kanału hajs (samemu się do tego przyznając).

Do wszystkich okuratnych apeluję, by zgłaszać na tym kanale co tylko się da żeby ta zielona rukwa bez honoru wzięła się w końcu za normalną pracę. Aktualnie polecam zgłaszanie wszystkich udostępnianych z tego kanału postów jako "szerzenie nienawiści lub eksponowanie przemocy", może kiedyś będzie to upragnione tango down.

#kononowicz
9b163390-fe15-4ca1-abd0-ab8f110e52df
bartlomiej_rakowski

A gdzie fu fu? Więcej KUDZU! Ekoparówa wytrzyma!

1b7f3c5c-3443-41a0-9886-f71221431099

Zaloguj się aby komentować

Pyrokar: Jarku............meksykanie...........ty nie masz nawet....stołu runicznego w domu............gdzie ty się uzbrajasz? Ja widziałem gdzie ty się uzbrajasz....
Serpentes: On ma na podwórku kamienny krąg!
Pyrokar: Ja widziałem jaki twój krąg!
Serpentes: A jaka twoja komnata jest?!
Pyrokar: .......że.....walisz się, że nie masz gdzie run tworzyć w domu.......że krąg pierwszy....
Serpentes: Jaki krąg pierwszy? Dobry trzeci krąg! Ja, dzisiaj, kulturalnie....widziałem jak szkieleta przywoływał.....z runy

#kononowicz #gothic
d7c519e6-6df3-4ccf-b492-0f395cc68429

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
Jako że uniwersum jest już praktycznie na wymarciu, i ostatniej prostej (nie biorę pod uwagę ewentualnych orbiterów którzy mogą rozgałęzić się na swoje osobne, orbiterskie uniwersa), to jedynym ciekawym nurtem szkolnej zostają przeróbki i memy. Oczywiście jechanie po rudej kurwie oblechu zawsze na propsie, ale biorąc pod uwagę jak się po raz kolejny ośmieszył (kto nie widział zakładek ten lepiej żeby nie widział, a o wyświetleniach to nie ma nawet co wspominać), to nawet nie ma co dodawać od siebie.

Dlatego właśnie poniżej przedstawiam jedno z ewentualnych miejsc do którego mógł trafić ten, który mieszkać może wszędzie. Obsada na pewno sprawiała by, że czułby się jak u siebie w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kononowicz
6d0985a0-a971-4a3b-94ef-8daae69f90eb
PrzegralemZycie

górski oblech juz bezpośrednio zaangażował się w tworzenie filmów jako redaktor żeby reanimować trupa. Mam nadzieje że ruda kurwa sie po prostu wycofa bo stwierdzi że się to nie opłaca, a ksiek zostanie przejęty przez redaktora okuratnego i zostanie sprowadzony nowy aktor. Niestety to tylko marzenia.

AntyLateksowy

@PrzegralemZycie Tak jak napisałeś - "niestety to tylko marzenia". Tam na szkolnej już od kilku lat tak naprawdę kręci się monopol, powiązania już są tak ścisłe że nie idzie ich oderwać, jeszcze gdyby osoba w centrum (czyli w tym przypadku kandydat na kandydata) była ogarnięta, to zrozumiała by co jest co, i w przypadku wykonania puczu przez nie-lateksowe osoby, nie stawiała by dodatkowych kłód pod nogi tylko zgodziła się na odcięcie kleszczy. Mogło być pięknie, mogło być abstrakcyjnie, mogło być biednie, a jest po prostu nijak.

Zaloguj się aby komentować

Jeśli ktoś nie widział, to chwilę temu miał miejsce lajt z ogromnym potencjałem dymów i równie ogromnym stężeniem alkoholu we krwii. Olo czekał pod blokiem zalewskiego, bitewnie nastawiony za te wiadomości co kiedyś wysyłał do jego kobiety, ewidentnie przewidywał że spotka arona, ale czy tamten był w pracy czy skitrany gdzieś w krzakach to już chuj go wie.
Cały ten potencjał został niestety rozjebany przez takiego jednego konfidenckiego pseudo anty-lateksa, który zgłosił lajta (który dopiero co się rozkręcał) za tekst Olgierda, w którym mówił że arona zabije (tekstu którego oczywiście nie popieram).
A mogło być coś ciekawego w tym już kurewsko nudnym uniwersum ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kononowicz

Zaloguj się aby komentować

Oto jeden z przykładów abstrakcji - czyli niegdyś najbardziej przyciągającej, i powszechnej cechy uniwersum.

ekopet szurający po jakimś placu w worku na śmieci, damskich okularach, oraz akompaniamencie rocka/punk-rocka, nie wspominając już o tak pięknie obrobionym komputerowo spocie xD

I wiem wiem że stare, w końcu te okularki już dawno że tak powiem zmieniły miejsce zamieszkania dzięki takiemu jednemu komuś, ta osoba wie o kogo chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://youtu.be/0zq9izpjQgg

#kononowicz
Deko-gangster

@AntyLateksowy to profesjonalne wykonanie i doskonałe oświetlenie oraz gra cieniem. Genialny spot.

AntyLateksowy

@Deko-gangster Akurat o grę cieniem nie było trudno, biorąc pod uwagę że jest to jedyne miejsce w którym rafalala jest bezpieczny od faciali kebabowych.

Zaloguj się aby komentować

Te wszystkie kurwy które teraz wysyłają, nawet te najdrobniejsze donejty, są takimi osobnikami, których adresy IP powinny być z buta sprzedawane przez dostawców internetowych. Gardzę wami donejterzy, jesteście najniżej usytuowanym ogniwem łańcucha pokarmowego tego uniwersum, i społeczeństwa.
#kononowicz
Esubane

@AntyLateksowy zgadzam się - ale należy to rozszerzyć na kogokolwiek, kto to gówno donejtował choć 1 raz w życiu i choćby to było 5 lat temu.

Zaloguj się aby komentować

Ależ cudownie jest teraz GNIECIONY ten zielony śmieć, miód na moje uszy, jeszcze jak po chwili większa połowa cmentarza zaczyna klaskać. Tak właśnie wygląda każdorazowe zderzenie gumofilca z rzeczywistością ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak zawsze - JEBAĆ lateksów!
#kononowicz
138cf4ef-fbd4-4bb4-8dea-e9f9e14c833d
AntyLateksowy

Ciekawe jakie staty ma ten amulet, i z jakiego śmietnikowego dungeona go wyszabrował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

e871b12e-c9cc-4a3e-ac72-008b3aa2b6e4
bartlomiej_rakowski

Wstydzę się za tego "czlowieka"… wtenczas trzeba mu było spuścić powietrze z opon w skodziance.

AntyLateksowy

@bartlomiej_rakowski Ja to się dziwię że on w ogóle może sobie pozwolić na taki rarytas (jak na niego) jak powietrze, i to do tego wewnątrz opon.

Confidux

@AntyLateksowy wiesz na stacjach są kompresory za darmo więc to jeszcze mniej wysiłku niż robienie zdjęć gazetom. A tak na stację zajedzie koła napompuje gazetki sfotografuje z kibla skorzysta zapyta czy czegoś po terminie nie mają i jedzie na rejon grzebać po hobokach

Deko-gangster

żałuje że nie widziałem na żywo ale zaraz obejrze shoty

AntyLateksowy

@Deko-gangster Dobry materiał z antylateksowymi smaczkami, polecam jak najbardziej.

Zaloguj się aby komentować

WSW puszcza w lajta majora, i piszczącego z bezradności zielonego prze_welonego (i przejechanego jak masełkiem po chlebku przez nikogo innego jak nadredaktora FIODORA) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/live/4CD_i7onc6k?feature=share
#kononowicz
AntyLateksowy

Mistrz 1 planu przemyknął

90e97047-3827-47c2-838b-7a5e64d955f3
ZBOWiD

Barney po pogrzebie leci na Hawaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

AntyLateksowy

@ZBOWiD Podróżnik w czasie źle machinę skalibrował, to i tak wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dauniel-obajtek

musiało pójść po cięzkiemu dla jego

Deko-gangster

Że ja się o pogrzebie dowiaduje po fakcie... dobrze wiedzieć że jest co oglądać

Zaloguj się aby komentować

Doszły mnie słuchy, że wyciekło nazwisko naszego gumowego ulubieńca, benjaminka. Jeżeli nazwisko legitne to bardzo ciekawie się składa, bo dobrze znam jedną osobę o takim nazwisku (niecodziennym zresztą, imię oczywiście inne bo osoba inna). Może spokrewnieni, może nie, niemniej jednak ciekawe życie układa scenariusze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz
akodymos-akodymos

No i jakie to nazwisko. Słyszałem że młodziak i ksywa Yamaha.

AntyLateksowy

@akodymos-akodymos Konto założone dzisiaj, więc sorry ale jak to się mówi, nic nie wiem. Jedynie że PODOBNO ktoś z wykopu wie.

Zaloguj się aby komentować

AHAHAHAH !
O kurwa, patrzcie Państwo jaki miedziany samarytanin nam się znalazł, no normalnie wzór nieskazitelności, on na tragediach nie zarabia. . . . . . . .
(. . . . . . . . .tylko do nich doprowadza, *ekhm* szprychy *ekhm* ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
#kononowicz
7aac14a0-f039-4d7e-b225-b7c8d55303e9
lubiespac

@AntyLateksowy Order niech mu kurwa dadza

AntyLateksowy

@lubiespac W postaci guzika, do śkylania oczywiście.

ZBOWiD

Virtuti Prostituti, dla największej urwy w Polsce.

Zaloguj się aby komentować

Następna