Jakie to jest wspaniałe widowisko w Zabrzu xDDDDD i xG Górnika po 1 połowie to 0,01 xDDDDDD a już o 17 Ruch na podwieczorek, jaka to będzie piękna niedziela
#mecz #ekstraklasa #gornikzabrze
Jakie to jest wspaniałe widowisko w Zabrzu xDDDDD i xG Górnika po 1 połowie to 0,01 xDDDDDD a już o 17 Ruch na podwieczorek, jaka to będzie piękna niedziela
#mecz #ekstraklasa #gornikzabrze
Zaloguj się aby komentować
Ale #mecz w Mielcu. Niby tylko taka Stal-Cracovia a bramki piękne. #ekstraklasa
Zaloguj się aby komentować
Ale gol:) Waszym zdaniem słusznie uznany? Moim tak.
#mecz #ekstraklasa
Zaloguj się aby komentować
Hej, oglądałem Warta Poznań - Pogoń Szczecin.
Na moje to nie było jakoś super wielkiej przewagi jednego nad drugim.
W oczy rzucało się strasznie niedokładne podania Warty i ciągle tracone piłki przy walce głowa w głowę.
#pilkanozna #ekstraklasa
Zaloguj się aby komentować
Oświadczam, że mam w d⁎⁎ie Girkinów i panie Joanny. Jeszcze tylko 15 minut i zaczynamy nowy sezon #ekstraklasa i #pierwszaligastylzycia
#mecz
Zaloguj się aby komentować
Widzew. Razem Tworzymy Siłę
Dzięki możliwości zajrzenia za kulisy funkcjonowania klubu piłkarskiego widzowie na własnej skórze będą mogli poczuć emocje związane z pierwszym od ośmiu lat sezonem Widzewa Łódź w Ekstraklasie.
Odcinek 1:
https://sbrapid.com/vcb5nrpsxpo0.html
Odcinek 2:
https://sbrapid.com/jq7o66gvjly3.html
Odcinek 3:
https://sblona.com/dai8tceequpx.html
Odcinek 4:
https://sblona.com/lwm20gmodysg.html
Odcinek 5:
https://sblona.com/79dgen88qgl5.html
Odcinek 6:
https://sblona.com/kbvar8wusdur.html
Odcinek 7:
https://likessb.com/smlbqed9ko1x.html
Odcinek 8:
https://likessb.com/y5gqw2bfrp08.html
#nikkozapodaje #ekstraklasa #pilkanozna #widzew

Zaloguj się aby komentować
#mecz skończy się tak jak powinien kończyć się mecz mistrza Polski z ekipą z Estonii.
Zdziwię się, jeśli ktoś z #ekstraklasa nie ściągnie bramkarza Flory w najbliższych tygodniach.
Zaloguj się aby komentować
Ironia. Ktoś czekał, aż Lechia spadnie, żeby zacząć w nią inwestować.
Trochę #ekstraklasa #pilkanozna
Zaloguj się aby komentować
Wtf?!
Dzieje się proszę Państwa!
#mecz #pilkanozna #ekstraklasa

Zaloguj się aby komentować
Widzew. Razem Tworzymy Siłę
Dzięki możliwości zajrzenia za kulisy funkcjonowania klubu piłkarskiego widzowie na własnej skórze będą mogli poczuć emocje związane z pierwszym od ośmiu lat sezonem Widzewa Łódź w Ekstraklasie.
Odcinek 1:
https://sbrapid.com/vcb5nrpsxpo0.html
Odcinek 2:
https://sbrapid.com/jq7o66gvjly3.html
Odcinek 3:
https://sblona.com/dai8tceequpx.html
Odcinek 4:
https://sblona.com/lwm20gmodysg.html
Odcinek 5:
https://sblona.com/79dgen88qgl5.html
Odcinek 6:
https://sblona.com/kbvar8wusdur.html
Odcinek 7:
https://likessb.com/smlbqed9ko1x.html
#nikkozapodaje #ekstraklasa #pilkanozna

Zaloguj się aby komentować
Ostatnio naszły mnie kibicowskie rozmyślania.
Nigdy nie identyfikowałem się specjalnie z żadnym klubem, byłem na kilku meczach Legii i jej kibicowałem głównie dlatego że moje okolice są w pełni za Legią. Śledzę jednak odbudowę Polonii od momentu awansu do II ligi i coraz bardziej się dziwię czemu tak wiele osób kibicuje Legii a nie Polonii. Wiadomo że Legia ma o wiele więcej sukcesów, a większość kibicuje tych którzy mają lepsze wyniki. W kwestii historii Polonia ma bogatą przedwojenną historię której następstwem były ciężkie lata PRL. A Legia? Ładny epizod przedwojenny a potem wstyd i hańba za komuny przez korzystanie z uprzywilejowanej pozycji i werbowaniu piłkarzy poprzez wezwania do wojska(za co Legii szczerze całe życie nienawidzi moja babcia która kibicowała Górnikowi Zabrze).
Stąd kieruję do was moje pytanie, jeżeli kibicujecie Legii to z jakich powodów? Czy kibicowaliście Legii "od zawsze" czy może wasze sympatie klubowe się zmieniły lub przestaliście kibicować Legii na rzecz innej drużyny?
#ekstraklasa #legia #poloniawarszawa #pilkanozna
@Merkury
Jeśli chcesz wiedzieć skąd się biorą kibice konkretnego zespołu to najczęściej jest to wpływ środowiska czyli kolegów ewentualnie rodziny. Moi koledzy od czasów podstawówki to byli kibice Legii a ja z jakiejś wewnętrznej przekory i sprzeciwu zostałem kibicem Polonii. Zilustruję to przykładem starszego brata mojego kolegi, który po kilkunastu latach bycia kibicem Legii, po wyprowadzeniu się pod Warszawę i po rozluźnieniu kontaktów ze starymi znajomymi z Legii, zaczął chodzić na Polonię z powodu pasującego mu klimatu. Ale mam tez kolegę, który zaczął chodzić na K6 w czasach Wojciechowskiego, bo... na Legii bilety były za drogie. ¯\_(ツ)_/¯
Z racji tego, że nigdy w życiu nie zaatakował mnie POJEDYNCZY kibic Legii mam taką swoją teorię: Legii kibicują w dużej części samce beta, które szukają przynależności do jakiejś silnej grupy, bo tylko w grupie mogą wreszcie poczuć się silnymi. A w Warszawie i okolicach najsilniejszą grupą w którą może się wtopić samiec beta jest grupa kibiców Legii.
@Merkury łepki w podbazie czy gimbazie zbierają się w grupy i mówią każdemu, co ma robić oraz gdzie nie może chodzić. Bardzo wielu "kibiców" zostało pozyskanych właśnie tą drogą.
W moim przypadku było tak, że do 35 roku życia nie interesowałem się zupełnie piłką nożną, a polskie rozgrywki kojarzyły mi się z wąsatymi januszami w zbyt luźnych ortalionach oraz weselnych garniturach. I wszechobecną korupcją. Kilka lat temu zainteresowałem się piłką, która osiągnęła już wyższy poziom cywilizacyjny (drukowanie zastąpiły statystyki) i mogłem wybrać spokojnie klub dla siebie. Padło na Polonię
Zaloguj się aby komentować
Raków. Pierwszy wszystko
„Raków. Pierwszy wszystko!” 6-odcinkowa ekranizacja przedstawia drogę Rakowa Częstochowa do historycznego mistrzostwa Polski.
Odcinek 1:
https://sbrapid.com/wk9jg7xwqerr.html
Odcinek 2:
https://sblona.com/exglkobrn7ix.html
Odcinek 3:
https://sblona.com/tw2lv85i3f1n.html
Odcinek 4:
https://sblona.com/97u7yugwb0h1.html
Odcinek 5:
https://sblona.com/odkcuh3ciwod.html
Odcinek 6:
https://likessb.com/2sraifm14wip.html
#nikkozapodaje #ekstraklasa #pilkanozna

Zaloguj się aby komentować
Jak coś to wpadł kolejny skrót goli, tym razem od Korony Kielce na C+.
Oni chyba codziennie będą dodawać wszystkie gole każdej drużyny adekwatnie od ostatniego miejsca do pierwszego, aż do rozpoczęcia sezonu.
#pilkanozna #ekstraklasa
https://www.youtube.com/watch?v=sYmOm3Q25WY&ab_channel=CANAL%2BSPORT
Zaloguj się aby komentować
Ładną mam tapetę na pulpicie?
#pokazpulpit #pilkanozna #ekstraklasa

Zaloguj się aby komentować
Wooo Panie.
Bardzo dużo oczekuje po tym transferze.
Jaram się xD.
#pilkanozna #ekstraklasa

Zaloguj się aby komentować
yeboah oficjalnie w rakowie:)
#ekstraklasa
Zaloguj się aby komentować
C+ wrzucił na youtube "Wszystkie gole 15 drużyny sezonu 22/23 - Śląsk Wrocław".
W pewnym momencie przypomniałem sobie słowa Kowala, że tam powinno grać 11 Yeboahów :D.
Tam co druga bramka to jego jest.
#pilkanozna #ekstraklasa
https://www.youtube.com/watch?v=UcM8T6RU5n0&ab_channel=CANAL%2BSPORT
@Utylizejszyn https://weszlo.com/2023/07/06/john-yeboah-transfer-rakow-slask/
chociaż ja zawsze czekam na oficjalne info. Przerwy w piłce to znakomity okres dla dziennikarzy do pisania byle czego
Zaloguj się aby komentować
Raków. Pierwszy wszystko
„Raków. Pierwszy wszystko!” 6-odcinkowa ekranizacja przedstawia drogę Rakowa Częstochowa do historycznego mistrzostwa Polski.
Odcinek 1:
https://sbrapid.com/wk9jg7xwqerr.html
Odcinek 2:
https://sblona.com/exglkobrn7ix.html
Odcinek 3:
https://sblona.com/tw2lv85i3f1n.html
Odcinek 4:
https://sblona.com/97u7yugwb0h1.html
Odcinek 5:
https://sblona.com/odkcuh3ciwod.html
#nikkozapodaje #ekstraklasa #pilkanozna

Zaloguj się aby komentować
Widzew. Razem Tworzymy Siłę
Dzięki możliwości zajrzenia za kulisy funkcjonowania klubu piłkarskiego widzowie na własnej skórze będą mogli poczuć emocje związane z pierwszym od ośmiu lat sezonem Widzewa Łódź w Ekstraklasie.
Odcinek 1:
https://sbrapid.com/vcb5nrpsxpo0.html
Odcinek 2:
https://sbrapid.com/jq7o66gvjly3.html
Odcinek 3:
https://sblona.com/dai8tceequpx.html
Odcinek 4:
https://sblona.com/lwm20gmodysg.html
Odcinek 5:
https://sblona.com/79dgen88qgl5.html
Odcinek 6:
https://sblona.com/kbvar8wusdur.html
#nikkozapodaje #ekstraklasa #pilkanozna

Zaloguj się aby komentować
Chłop powoli traci w moich oczach
#mecz #ekstraklasa #pilkanozna
@ZielonkaUno. a ja myślę, że był po słowie z Legią, a tu jak na złość Kosta poradził sobie nad wyraz dobrze, ogarnął rozbitą zbieraninę i nawet przez chwilę napędził stracha Rakowowi.
W Polsce są 2 miejsca, które mogłyby go jeszcze zatrudnić Legia i Lech, w obu miejscach trenerzy sobie w zeszłym roku całkiem nieźle poradzili. Chłop szuka za granicą, bo w sumie pochopnie zrezygnował z Rakowa. Spokojnie, jak ma bystrych menagierów, to mu u Arabów coś zaraz znajdą.
Zaloguj się aby komentować