Ja Pi⁎⁎⁎⁎lę. Zabierzcie tego Lecha gdzieś daleko z Polski.
#pilkanozna #ekstraklasa
Ja Pi⁎⁎⁎⁎lę. Zabierzcie tego Lecha gdzieś daleko z Polski.
#pilkanozna #ekstraklasa
Zaloguj się aby komentować
Klasyfikacja Ekstraklasy na podstawie modelu Bradleya-Terry'ego
Stan na 19.08.2023
#pilkanozna #ekstraklasa #klasyfikacje

@TuzZaRogiem Moim zamiarem było pokazanie rzeczywistej pozycji drużyn, szczególnie na początku sezonu. Punkty ligowe nie do końca odzwierciedlają siłę zespołów na starcie. Dodatkowo kluby przekładają mecze co jeszcze bardziej gmatwa sytuację. Stąd model BT klasyfikuje zespoły na podstawie dotychczasowych rezultatów. Współczynniki sumują się do 1. Cracovia jest pierwsza, ponieważ wygrała z Zagłębiem i Radomiakiem, które to kluby z kolei wygrały po trzy mecze. Stąd, po przeliczeniu wszystkiego, wychodzi taka kolejność.
Zaloguj się aby komentować
Klasyfikacja Ekstraklasy na podstawie modelu Bradleya-Terry'ego
Stan na 18.08.2023
#pilkanozna #ekstraklasa #klasyfikacje

Chciałbym wiedzieć, że rozumiem - na podstawie modelu BT przewidziany został cały sezon Ekstraklasy i publikujesz tutaj wyniki kolejka po kolejce w porównaniu do rzeczywistości, tak? Tzn w ten sposób, czy co kolejkę prawdopodobieństwa są aktualizowane w oparciu o rzeczywiste wyniki? Pytam, bo nie wiem szczegółowo o co chodzi w modelu BT
Zaloguj się aby komentować
#mecz Puszcza Niepołomice jak ciśnie Zagłębie.
W sumie przegrywa 1:0 to co ma do stracenia
#ekstraklasa #pilkanozna
Zaloguj się aby komentować
Klasyfikacja Ekstraklasy na podstawie modelu Bradleya-Terry'ego
Stan na 14.08.2023 (po 4. kolejce sezonu 2023/24)
#pilkanozna #ekstraklasa #klasyfikacje

Zaloguj się aby komentować
A już się obawiałem, że w tym roku nie będzie żadnego EuroWpierdolu, na szczęście Pogoń Szczecin podtrzymała tradycję
Na gifie gol na 1-0.
#pilkanozna #golgif #ekstraklasa #szczecin #ligakonferencji #sport #mecz #gif

Zaloguj się aby komentować
Historyczne zwycięstwo puszczy w #ekstraklasa
lista obecności:)
#mecz
@Kanciak
Pamiętam jak sto lat temu byłem na meczu Clepardia - Puszcza, dawna IV liga... Człowiek młody był, wulgarny i głupi. Razem z kolegami oglądaliśmy i kibicowaliśmy naszym. Śpiewaliśmy 'Puszcza się puszcza', a jakiś Dziadek-Który-Ogląda-Wszystkie-Mecze (wiecie jaki, ten co zawsze stoi przy linii i krzyczy na sędziego że ślepy jest) krzyknął na to: 'Jak stara rura'.
To byli czasy. <Nosacz.jpg>
Kto by się spodziewał że Puszczę w ESA zobaczę. XD
Zaloguj się aby komentować
#pilkanozna #ekstraklasa
Dzisiaj o 12 losowanko LM LE LKE
Chciałbym w 4 rundzie o ile Raków przejdzie Aris zobaczyć w pojedynku z Galatasaray o LM. Hymn ligi mistrzów w Stambule? Hit!
Potem Legia Lech o LKE.
Jakoś nie widze szans dla Pogoni w 4 rundzie.
Dobrze naszym idzie w tym roku. Oby tak dalej!
Kibic Wisły Kraków
@Kredafreda Byłoby miło w końcu zobaczyć dwie polskie drużyny w tym samym roku jesienią, chociażby dla budowania pozycji Polski w rankingu klubowym UEFA. Bo co by nie mówić, ale miejsce w trzeciej dziesiątce to jakaś kompletna potwarz. Polska powinna być przynajmniej w okolicy 10-15 miejsca na luzie i to powinien być cel na najbliższe lata
Zaloguj się aby komentować
Oglądałem dzisiaj Raków vs Warta Poznań.
Jeśli ten bramkarz Rakowa ma być tym wielkim zastępstwem Kovacevica to beka!
Koleś nie nadąża za piłką, brał udział przy dwóch straconych bramkach.
Ogólnie to odradzam sprzedaż Kovacevica ...
#pilkanozna #ekstraklasa
Zaloguj się aby komentować
Tak jak chwaliłem Yeboaha w Rakowie, tak muszę pochwalić piłkarza z Lecha Poznań.
Dino Hotić to piłkarz o którym będzie głośno i to nie raz. Zapamiętajcie, nawet jeśli jesteście nohomo to i tak będziecie o nim śnić.
#pilkanozna #ekstraklasa

Zaloguj się aby komentować
Liga+ Extra | Magazyn PKO Ekstraklasa - kolejka 2 | 30.07.2023
https://likessb.com/ozxidd7xb2xk.html
#nikkozapodaje #ekstraklasa #pilkanozna #mecz

Zaloguj się aby komentować
Nigdy więcej znowu o sobie przypomina.
#nigdywiecej #slaskwroclaw #wroclaw #ekstraklasa
Zaloguj się aby komentować
Marek Papszun to jest kozak.
Odrzuca wszystkie oferty bycia trenerem, bo interesuje go tylko jeden cel.
Prowadzenie reprezentacji Polski.
Teraz dołączył oficjalnie jako ekspert do C+, właśnie oglądam go w Liga+.
Ruch dobry, bo i tak śledzi polskich piłkarzy w ekstraklasie i to już pod kątem reprezentacji.
#pilkanozna #ekstraklasa
> PZPNowski beton zaorać.
@grzyp-prawdziwek ale jak? Trzebaby przeciąć zaklety krąg korupcji wyborczej. Wieloletni działacze są wybierani, bo mają władzę dofinansowywać dziesiątki małych klubów. Duże kluby z Ekstraklasy próbowały się PZPNowi uwolnić, skutkiem było powołanie spółki Ekstraklasa S.A. te kilkanaście lat temu. Ale korupcyjny system PZPN ma swojego protektowa - UEFA i FIFA. One nie pozwalają na wyłom (zabiorą licencję, nie pozwolą kupować/sprzedawać zawodników) bo same tak działają.
Żeby to się udało, to kilkanaście najważniejszych piłkarsko krajów musiałoby politycznie i policyjnie przymknąć związkowców i w międzyczasie pozwolić klubom z kilku najwyższych poziomów rozgrywkowych założyć swoje organizoacje - oraz założyć z góry, że przez kolejne kilka-kilkanaście lat nie zagrają w rozgrywkach światowych i europejskich.
Brzmi nierealnie ... ale ruchy odśrodkowe by utworzyć alternatywną lige mistrzów miały swoje podejścia siłowe kilka lat temu. Podejrzewam, że irytacja związkowcami nie jest więc polską domeną.
Zaloguj się aby komentować
Przecież ten sędzia jest po⁎⁎⁎⁎ny.
Sam sztab Lecha dostał już dwie żółte i jedną czerwoną kartkę, a nie liczę piłkarzy :D.
A jak piłkarz z Radomia wjechał w kolano wyprostowaną nogą to nic nie widział :D.
#ekstraklasa #mecz #pilkanozna
Zaloguj się aby komentować
Ma ktoś pastę o pseudokibicach?? #mecz #ekstraklasa
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj jest fajny meczyk o 17.30.
Lech Poznań vs Radomiak Radom
Drużyna chcąca być liderem #ekstraklasa i drużyna mianowana przez wielu czarnym koniem 23/24.
POLECAM!!
#pilkanozna

Zaloguj się aby komentować
patrzcie, może z tego coś wyrośnie z pożytkiem dla Repry
w U17 już błyszczy
#ekstraklasa #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
Na oficjalnym profilu Górnika Zabrze admin wrzucił zdjęcie pewnego patostreamera z meczu z Radomiakiem, po 3 godzinach i gównoburzy w komentarzach przepraszają. Szanuję. Miejsce dla takich ścierw jest w Bytomce.
#gornikzabrze #ekstraklasa
Zaloguj się aby komentować
Liga+ Extra | Magazyn PKO Ekstraklasa - kolejka 1 | 23.07.2023
https://likessb.com/sye91ix8p3mn.html
#nikkozapodaje #ekstraklasa #pilkanozna #mecz

Zaloguj się aby komentować
Kurna, ale sztos
https://twitter.com/CANALPLUS\_SPORT/status/1683165241021026305
#ekstraklasa #mecz #golgif

Zaloguj się aby komentować