Dzień dobry.
Żyje ten kanał w ogóle?
Jak tam Wasze przewidywania na zaczynające się dzisiaj European Championship?
#dart
Dzień dobry.
Żyje ten kanał w ogóle?
Jak tam Wasze przewidywania na zaczynające się dzisiaj European Championship?
#dart
Zaloguj się aby komentować
Ostatnio mocno siadły mi średnie, nic nie zmienilem, te same lotki, shafty i piórka. Chwyt tez ten sam. Spadłem z okolic 55-60 na 45-50. Taka niemoc zdarzala się wczesniej ale trwala dzień czy dwa, teraz juz z miesiąc nie mogę poprawić wyników. Jak sobie radzicie z takimi dołami? Jakies ćwiczenia polecacie? Bo ja juz chyba próbowalem wszystkiego i nadal nic :/
#dart
Zaloguj się aby komentować
Wypad do kringloopa i wewnętrzna cebula mode 😅 ale jak za 11€ to zestaw elegancki 😁
#cebuladeals #dart

Zaloguj się aby komentować
#snooker
No to zaczynamy Masters 2024! :)))
Ciekawe czy w Ally Pally zostały muchy po kibicach z darta ;))) #dart
Zaloguj się aby komentować
To jest Luke Littler, niedawno zasłynął tym, że zajął 2 miejsce na mistrzostwach świata w darcie i tym że ma 16 lat.
#dart #ciekawostki


Zaloguj się aby komentować
#dart
jebaniutki... młodziak (16 lat) w finale!
Zaloguj się aby komentować
#dart
ale młodziak rozjebał
Zaloguj się aby komentować
#dart
gdzie oglądać Mistrzostwa Świata?
Zaloguj się aby komentować
Podczas turnieju darta PDC Polish Darts Masters na warszawskim Torwarze, kibice zaśpiewali "Barkę" o godzinie 21:37
#heheszki #dart #2137
Zaloguj się aby komentować
Rataj chyba zeżarł w ten weekend cały granulat dla darterów xD
#dart
Zaloguj się aby komentować
#dart o kurczaki, jak tyś mnie Gilding zaimponował w tej chwili:)
Zaloguj się aby komentować
Widzę, że umknęło tu bez echa, ale w niedzielę Krzysiek Kciuk doszedł do ćwierćfinału w turnieju Players Championschip - to spory sukces naszego rodaka i warto go docenić :).
Zaloguj się aby komentować
Aspinall jaka niby dziewiąta lotka xD #dart
Zaloguj się aby komentować
#dart
Dobey czy Cross?
Zaloguj się aby komentować
To teraz Ratajczyk xD
#dart
Zaloguj się aby komentować
#dart
Jak tam? Gotowi na występ Polskiego wróbla w pojedynku z Holenderskim bakłażanem?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Hej ludziska, widzę że można na #hejto pochwalić się swoim hobby i tak pomyślałem, że i ja opowiem o swoim. Otóż nie mam żadnego takiego fajnego ja wy. Lubię grać w #dart I jeździć na #rower. Elo miłego wieczoru
#hejto
Zaloguj się aby komentować
#dart
Wybiera się ktoś do Poznania na Puchar Polski w następny weekend?
Zaloguj się aby komentować