Poniedziałek był całkiem obfity w rozmowę
#beninscam #heheszki
part 1, dalej w komentarzach

Poniedziałek był całkiem obfity w rozmowę
#beninscam #heheszki
part 1, dalej w komentarzach

Zaloguj się aby komentować
Na czym to my skończyliśmy? Chyba niedziela rano...
W tym wpisie wątek rozmowy z prawnikiem #beninscam #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj pan benin ani razu do mnie nie pisał. Trochę tęsknię
#beninscam
Zaloguj się aby komentować
W poprzednim wpisie zamieściłem ankietę z pytaniem, czy pan Beniz będzie jeszcze próbował mnie naciągnąć po wysłaniu mema z beninem i kartoflanego potwierdzenia przelewu.
Rano wyraźnie zaznaczyła się przewaga pesymistów, którzy twierdzili, że nikt nie jest tak głupi, żeby dalej próbować.
Druga, pesymistyczna grupa, uznała, że dla tak wytrawnego oszusta nie są to przeszkody nie do przejścia i dalej będzie próbował.
Muszę się wam do czegoś przyznać: kłamałem.
Jeszcze przed opublikowaniem porannego wpisu typ pokazał, że jest twardzielem i że łatwo skóry nie odda xD
#beninscam #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Jak myślicie, koniec? Wysłałem potwierdzenie przelewu od @entropy_ i chyba się ciutke oburzył
#beninscam #heheszki

@Felonious_Gru Dopiero teraz poprawnie przeczytałem tag. Benin Scam. Wydawało mi się że to beniz cam
Zaloguj się aby komentować
A wy się dziwicie, że ludzie nabierają się na #beninscam xD
#heheszki


Zaloguj się aby komentować
Przepraszam, już mi się nie chce.
Po nowym roku pewnie znowu powkurwiam jakiegoś
#beninscam #heheszki

Ps. Chyba jeszcze troche Cię ich odwiedzi - https://www.romancescam.com/forum/viewtopic.php?t=56185&start=615
Zaloguj się aby komentować
Dzisiejsza rozmowa z " panią blandine", teraz to już mi nie odpuści xD
#beninscam
#heheszki
Dłuuugi screenshot

Zaloguj się aby komentować
#beninscam tag do czarnolistowanis
Dzisiejsza rozmowa z prawnikem pani blandine
#heheszki
To wyjaśnia, skąd ma konta-słupy do oszustwa
#bankowosc
Gdy tylko napisałem, że nie da się drugiego konta założyć to wrócił do wariantu z wysłaniem gotówki, z numeru pani blandine
Dłuuugi screenshot

Zaloguj się aby komentować
Mam pytanko do pasjonatów #scam #beninscam
W jaki sposób zrobić ladne zrzuty rozmów?
Zaloguj się aby komentować
Sukces, nie muszę płacić 3900eur, nawet nie muszę płacić 900eur!
Ale są kolejne problemy, screen w komentarzu
#beninscam
#heheszki

Zaloguj się aby komentować