Nasza drużba z KNDR eta udar pa Łol Strit!
#bekazkacapow
Nasza drużba z KNDR eta udar pa Łol Strit!
#bekazkacapow
Zaloguj się aby komentować
O burwa! XD "Nazizm jest kiedy machasz do ludzi!!1!"
#ukraina #rosja
#onucowewpisy #ruskieonuce #onuca #bekazkacapow #bekazrosjan #szury #foliarstwo #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera

Zaloguj się aby komentować
Termin śledztwa w sprawie Igora IIwanowicza Girkina vel Striełkowa został przedłużony
do 18 grudnia.
Przypominam że bandyta został oskarżony w swoim bandyckim kraju o napisanie kilku nieprawomyślnych postów w internecie, faktycznie zbrodnia ta wymaga długotrwałego śledztwa i aresztu.
#ukraina #rosja #wojna #bekazkacapow
Zaloguj się aby komentować
Pewnie już ktoś wrzucał:
Ciekawi mnie tylko jak kacapia na "głubince", gdzie nie ma kibli i po wiosce po opadzie suchą nogą przejść nie idzie tłumaczy sobie takie szopki, kiedy widzi je w tv.
#rosja #rosjatostanumyslu #bekazkacapow
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kiedy myślisz, że worek cebuli, butelka oleju i paczka czipsów to maks, co możesz dostać w zamian za wysłanie męża/ojca na wojnę...
BOGACTWO SK⁎⁎⁎⁎SYNY!
#wojna #rosja #ukraina #bekazkacapow

Zaloguj się aby komentować
Mirror
https://files.catbox.moe/0bq5qa.mp4
skąd biorą się ruskie statystyki?
Szojgu: „Wczoraj na kierunku Robotino Siły Zbrojne Ukrainy straciły 6 czołgów, na kierunku Bachmutu – także 6 czołgów , łącznie na wczoraj = 11 czołgów ”.
#ukraina #rosja #bekazkacapow
Zaloguj się aby komentować

Dla niektórych ruskuf polska to zło wcielone, dla tych którzy mają korzenie polskie lub tam mieszka ich rodzina odpowiedź jest "trudna". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sonda #rosja #polska #wojna #bekazkacapow #bekazrosjan #kacapy #ukraina #rusofobia #rigcz #wartobycpolakiem #polskagurom
Przerwa na reklamę
#ukraina #wojna #heheszki #bekazkacapow #rosja
Zaloguj się aby komentować
1984, Ministerstwo Prawdy, dwie minuty seansu nienawiści… a nie, czekaj... to ostatnio w firmie Sima-Lend Company (Сима Ленд), Jekaterynburg. rosja.
#ukraina #rosja #wojna #ruskapropaganda nie wiem czy dawać #bekazkacapow , bo to bardziej chyba straszne niż śmieszne.
* - TOS 1A Sołncepiok (palące słońce) radziecki i rosyjski system artylerii rakietowej, którego głównym elementem jest samobieżna wieloprowadnicowa wyrzutnia rakietowa na podwoziu czołgu T-72 lub T-90.
Ze względu na rodzaj używanej amunicji (pociski termobaryczne) nazywana ciężkim miotaczem ognia (rus. тяжёлая огнемётная система). W literaturze można napotkać różne inne określenia, np. wyrzutnia rakiet zapalających.



Zaloguj się aby komentować
Z drugiej strony, po tym jak świat kompletnie olał zajęcie Krymu, Donbabwe i Ługandę, co swoją drogą poszło im dziecinnie łatwo, nie dziwię się kacapom że tak myśleli.
Jestem ciekaw czy tam w wywiadzie poleciały jakieś głowy, co oni nie wiedzieli, że Ukraińcy intensywnie są szkoleni przez Zachód ani o dostawach nowoczesnej broni p-panc i p-lot i radiotechniki?
Nie prowadzili rzetelnych badań nastrojów społecznych?

@Opornik ruscy uwierzyli w swoją własną propagandę. Kompetentni ludzie są odsuwani, a awanse dostają ci którzy potwierdzają to co ich przełożeni chcą usłyszeć.
Faktem jest ze na Ukrainie działała szeroka siatka ruskich szpiegów, w pierwszych dniach wojny było widać które obszary kraju poddały się praktycznie bez walki. Ruscy jednak przecenili wielkość tej siatki,a Ukraińcy włożyli wielki wysiłek w jej wykrycie i zniszczenie.
Zaloguj się aby komentować
Urzędnicy ̶M̶i̶n̶i̶s̶t̶e̶r̶s̶t̶w̶a̶ ̶P̶r̶a̶w̶d̶y̶ rosyjskiego urzędu statystycznego Rosstat surowym okiem przyjrzeli się danym, które sami opublikowali za zeszły rok. Wynikało z nich, że produkcja przemysłowa w Wielkiej Rassiji spadła o 0,6%. W tym momencie tknęły ich niejasne przeczucia i niepokój, czy aby tak było w istocie. Postanowili, że w imię prawdy i dla pewności sprawdzą swoje obliczenia jeszcze raz. I co powiecie? Przeczucia ich nie myliły: tak naprawdę produkcja przemysłowa w Wielkiej Rassiji WZROSŁA o 0,6%. Dzielni uczeni natychmiast skorygowali dane, a błędne liczby – anulowali. Tak oto sprytni Rosjanie odnieśli kolejne zwycięstwo nad kolektywnym Zachodem.
#rosja #ukraina #wojna #bekazkacapow

@xniorvox To teraz tylko czekać, aż Bank Światowy, a za nim wszystkie Forbesy, Obserwatory Gospodarcze i cała reszta będą kopiować te dane i uznawać jako dogmat. Tak samo było z inflacją, którą Putin obniżył o ponad 8% w ciągu tygodnia! Po prostu powiedział, że za tydzień spadnie z 11,2% do 3% i spadła! To takie proste! [a do liczenia wzrostu PKB uwzględnia się inflację, więc przy takich wałkach będą mieli wzrost i znowu będzie brandzlowanie się "ekspertów" jaka to jest potęga gospodarcza]
Zaloguj się aby komentować
tymczasem rosyjska 205. brygada strzelców zmotoryzowanych (która, nawiasem mówiąc, wysadziła elektrownię wodną w Nowej Kachowce) aktywnie przygotowuje się do „szturmu” na Chersoń, obwód berisławski, Mikołajów i Odessę.
#rosja #ukraina #bekazkacapow
to ze ruscy to degeneraci to kazdy wie ale nie przypisuj im wysadzenia tamy, jakby chieli osuszyc zbiornik to by sluze otworzyli calkowicie, a tak rozwalenie tamy bylo ukrom na rękę, zmylo miny, wydluzylo linie frontu, odcielo krym od wody pitnej, wyplukalo zolnierzy z tych malych wysepek w delcie ect.
@Bajo-Jajo
Czy Ty właśnie posadziles kacapów o zdolność myślenia? W sumie nominalnie są homo sapiens....
Ale:
Poziom wody był sztucznie podwyższany wcześniej tygodniami.
Wysadzenie wymagało dużej ilości materiałów wybuchowych.
Tylko kacapska obsługa mogła wykonać tę operację.
Zresztą jest więcej informacji w sekcji Responsibility:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Destruction_of_the_Kakhovka_Dam
To tylko ćwiczenia z taktycznej obrony w ruchu przed ostrzałem snajperskim.
Żeby calnie trafić z dużej odległości tak wyszkolonego osobnika to teraz z pół magazynka będzie trzeba wystrzelać.
A taktyka wygląda tak..... puszczają takiego kolesia, zanim on dostanie to reszta pryska jak spod monopolowego przed milicją.
Zaloguj się aby komentować
Taka sytuacja...
#ukraina #rosja #bekazkacapow #wojna #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj dokładnie 32 lata temu Ukraina oddzieliła się od "Imperium zła".
#ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #historia #ukraina #zsrr #bekazkomunizmu #bekazkacapow

Zaloguj się aby komentować
Konfiarze teraz się boją xDDDDD
#heheszki #konfederacja #bekazkacapow

Zaloguj się aby komentować

Obserwatorzy twierdzą, że niekończący się chaos gospodarczy w Zimbabwe może przechylić szalę zwycięstwa na korzyść opozycji, jeśli wybory będą uczciwe. Od początku roku lokalna waluta osłabiła się o 85 proc., a inflacja osiągnęła poziom trzycyfrowy, wpędzając mieszkańców w jeszcze większe ubóstwo....
#niewzorov
Na foto:
Złamali Ukrainę, zachwycili USA, przestraszyli Niemcy: rosyjski projekt, który stał się sensacją.
15 sierpnia
Rosyjski sensacyjny projekt „Łuna-25” był w stanie przestraszyć Niemcy, ...Stany Zjednoczone i złamać Ukrainę, która popadła w kolejną fobię. Z kolei Rosjanie postrzegają nowy program księżycowy jako triumfalny powrót do utraconego niegdyś statusu głównych zdobywców kosmosu.
==========
Kalendarium (za wiki)
Start misji był wielokrotnie przekładany; początkowo planowano go na 2012 rok, potem przesunięto go (bez podania przyczyn) na 2014 rok. Według planów z końca 2014 roku start miał nastąpić w 2018 roku, zredukowano liczbę instrumentów w stosunku do pierwotnego planu[9]. W maju 2022 r. zapowiedziano, że misja wystartuje do końca września, ale w lipcu pojawiły się informacje o przesunięciu na początek 2023. [...]
Rakieta poleciała w Kosmos 11 sierpnia 2023 roku o godzinie 8:57 czasu lokalnego, z okolicy miejscowości Ciołkowski, z kosmodromu Wostocznyj.
Łuna-25 osiągnęła orbitę wokół Księżyca 16 sierpnia o godzinie 18:03 UTC+9.
17 sierpnia Łuna-25 wykonała pierwszą fotografię powierzchni za pomocą STS-Ł.
19 sierpnia Roskosmos ogłosił „sytuację nienormalną” na lądowniku po wydaniu nieudanego polecenia odpalenia małego silnika, co spowodowało przeniesienie lądownika na orbitę „przed lądowaniem”. 20 sierpnia Roskosmos potwierdził, że sonda rozbiła się na powierzchni Księżyca po utracie kontaktu.
==========
Niewzorow:
Oczywiście „wynurzenie się w światło i powietrze” wkrótce zabije wielu Rosjan.
Są oni teraz zanurzeni w najgłębszym, informacyjnym rowie (oceanicznym - przyp. mòj), do którego nie dociera żadne światło.
Nie tylko każde słowo, ale każda litera jest kłamstwem.
Dla Rosjan stworzono zaczarowaną otchłań, zamieszkaną przez chimery i duchy. Żyją tam ślepe i oślizgłe ośmiornice zwycięstwa oraz ortodoksyjne meduzy prawosławia.
Tam Rosja triumfalnie wygrywa, a świat jest zdumiony jej potęgą i zastanawia się, jak najszybciej paść do jej butów z łyka*.
Muszę powiedzieć, że Rosjanie bardzo lubią te czarne, beztlenowe głębiny. Tam Rogozin otwiera tajne laboratoria na Księżycu, skazańcy miażdżą Siły Zbrojne Ukrainy, a Putin jest mądry.
Rosjanie, którzy spadli na dno świata, nauczyli się oddychać czystymi kłamstwami. Każdy przypadkowy łyk rzeczywistości powoduje u nich piekielny ból i duszenie.
Taki sposób życia w najgłębszym rowie, to wybór Rosjan. Niewątpliwie mają pełne prawo żyć tak, jak chcą i oddychać, czym chcą.
Ale .... wynurzenie jest nieuniknione. To będzie boleśnie śmiertelne. Choroba dekompresyjna spowoduje spienienie krwi i rozdarcie ścian komórkowych.
Poznanie rzeczywistego obrazu wydarzeń jest nieuchronne.
Dla milionów będzie to zabójcze.
Niewzorow
@nevzorovtv
* - w przeszłości ludzie wyplatali prymitywne chodaki z łyka drzewnego.
#ukraina #wojna #rosja #bekazkacapow

@vredo Druga wersja jest taka, że jakiś kawałek lądownika nie pasował w prowadnicy rakiety, więc ruski młotkiem przyjebał w wystającą część. Ruski nie zaczaił, że to wystające to był silniczek do korekty orbity. Trzecia teoria głosi, że zepsuł się w kosmosie układ wymontowany z programatora pralki. Międzyresortowa komisja ma ustalić, czy programator był z pralki ukradzionej na Ukrainie, czy też z norweskiego wysypiska śmieci, które też było źródłem części elektronicznych dla Rosji.
Zaloguj się aby komentować