https://www.youtube.com/watch?v=_LLCz1FCWrY&ab_channel=%EB%9E%8C%EB%8B%A4%EB%9E%8CRAMDARAM
#muzyka #memy #animacja
https://www.youtube.com/watch?v=_LLCz1FCWrY&ab_channel=%EB%9E%8C%EB%8B%A4%EB%9E%8CRAMDARAM
#muzyka #memy #animacja
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
hej,
trochę mnie nie było bo rysowałem sceny tłumu,
połowa roboty za mną, liczę, że jeszcze w lutym
na moim tagu: #w8jek
pojawi się całość,
tymczasem łapcie fragment sceny koncertowej, w sam raz do kontemplacji xD
#animacja #kreskowki #chlopakizbarakow

Zaloguj się aby komentować
Jedna z moich ulubionych.
Kiedyś to byli bajki... Teraz jest tylko gówno obsrane gównem a nie bajki.
#bajki #animacja #nostalgia #cartoonnetwork #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Na nowego "Kota w butach" poszedłem zachęcony opiniami niektórych Tomków i... Zacznijmy od wad: jedna z gorszych piosenek otwierających. Średnia linia melodyczna, zgrzytający tekst. Ja wiem, że KwB to narcyz, ale to trochę bolało w uszy. No i niektóre sekwencje dialogowe, szczególnie skierowane do młodego audytorium jakoś tak łamały narrację... Która jako całość została poprowadzona bardzo solidnie, oglądałem to jak thriller. Komiksowe wstawki świetnie zażarły w dynamicznych scenach, dramatyzm flashbacków z Wietnamu i przedstawienie paniki KwB to mistrzostwo świata, siedziałem w fotelu z zapartym tchem. Last but not least - Wilk. Nawet nie tyle złol co nemesis. Jedna z najlepszych kreacji EVER, czekałem na kolejne sekwencje z nim, a jego gwizd powędrował do telefonu na dzwonek. Całość IMO to ewidentnie list miłosny do pokolenia pierwszego "Shreka" i jednocześnie bardzo solidna fabuła dla obecnej młodzieży. Młodsze dzieci mogą mieć po niektórych scenach koszmary
#filmy #kotwbutach #animacja #bajki

@Pouek eklektyzm animacji walk spuścił mi szczenę na podłogę w kinie, dobrze że nie zacząłem toczyć śliny z wrażenia
Scenki śpiewane w bajeczkach dla mnie są tylko żenujące. Tak samo jak perro vel żenada. Niemniej jednak bajeczki 3D są nie tylko dla dorosłych więc jakoś to przebolałem.
Natomiast cięty humor i mnóstwo gagów sprawiło mi ogrom frajdy.
Z postaci wilk jest świetny, ale na tle jacka placka dorasta mu ledwo do pępka
Złotowłosa też charyzmatyczna. No i mamuśka-niedźwiedź.
Zaloguj się aby komentować
Zrobiłem drugą część przygód Janusza-San.
Jak zwykle, niezbyt śmieszne ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Janusz-San! Grzej Poloneza! Jedziemy Na Działkę! @Brysiunya @Shini_waifu - YouTube
#anime #blender #animacja #polonez #fso #heheszki
Pomysł przedni, wykonanie też fajne. Chciałbym zobaczyć miniserię z jakąś opowieścią wykraczającą poza memiczny short. Moim zdaniem jest potencjał - bo to taka realizacja typowego dla anime "wszystkie laski lecą na przegrywa". Trzeba by wyciągnąć jakąś esencję, albo znaleźć jakieś anime, które następnie można przerobić na rodzimą opowieść (wiadomo miniseria - czyli mniej odcinków i raczej shorty). Powodzenia.
Zaloguj się aby komentować
Kanye West ujawnia swoją prawdziwą tożsamość w programie The Alex Jones Show.
https://youtube.com/watch?v=LSduRWTzNQQ
#polityka #heheszki #animacja #wtf #usa
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Setny post - mój krulik
#tworczoscwlasna #animacja #gif

Zaloguj się aby komentować
Kaczor Donald posiada jak wiemy trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia, ale kto jest ich matką?
Della Thelma
Jej debiut miał miejsce 17 października 1937 roku w komiksie o jej bracie bliźniaku.
Występ telewizyjny miał miejsce dopiero w 2017 roku, w odświeżonej wersji Kaczych Opowieści.
#ciekawostki #disney #animacja

Zaloguj się aby komentować

Justin Roiland, współtwórca serialu "Rick i Morty" został zwolniony. Adult Swim zakończyło współpracę z Roilandem, który nie tylko współtworzył serial, ale i również dawał głos tytułowym bohaterom. Wszystko przez oskarżenia o stosowaniu przemocy domowej przez Roilanda. Co dalej z...
Zaloguj się aby komentować
Chciałem się tylko przywitać że społecznością AI Design i zapytać czy ktoś z Was tutaj zajmuje się również animacja np w #stablediffusion
#aidesign #midjourney #animacja #grafika
Zaloguj się aby komentować
tl;dr wystąp w teledysku!
postanowiłem zrobić nietypowe #rozdajo
ci co obserwują mój tag: #w8jek wiedzą, że po godzinach dłubię animowany teledysk
i będzie w nim scena koncertowa i jedna z "piorunujących" osób będzie mogła wystąpić wśród publiczności!
oczywiście będę potrzebował jakieś zdjęcie referencyjne albo sugestywny opis,
osoba zostanie wylosowana najprawdopodobniej w niedzielę (bo wtedy pewnie będę miał czas na rysowanie tej sceny)
powodzenia!
#animacja #teledysk
p.s. ten obrazek to szkic sceny, o której mowa we wpisie

hej,
dziękuję wszystkim za zabawę, ale jak wiemy zwycięzca może być tylko jeden!
załączam filmik z losowania, żeby wszystko było jasne,
jedna rzecz tylko bo jak zauważycie to nazwy użytkowników wkleiły się podwójnie, ale wszystkich, więc wydaje mi się, że to nie zmienia niczego,
oto losowanie: https://streamable.com/zwz2l4
a zwycięzcą zostaje..
..
..
@dev gratulacje! proszę o podesłanie zdjęć referencyjnych albo opisu!
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować