Baron Vladimir Harkonnen z Diuny w różnych stadiach otyłości
#aidesign #aiart #stablediffusion #diuna





Baron Vladimir Harkonnen z Diuny w różnych stadiach otyłości
#aidesign #aiart #stablediffusion #diuna





Zaloguj się aby komentować
Właściwie to nie niepokoi mnie póki co sztuka Ai. W większości przypadków umiem ją wciąż dość łatwo rozpoznawać, nawet jeśli wygląda prawie jakby była zrobiona przez faktycznego artystę. Bardziej przy podrabianiu przez Ai głosów mam problem by je odróżnić od faktycznego głosu danej osoby. Czasem muszę się mocno wsłuchać.
#ai #sztucznainteligencja #aiart

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Dziś zaczeło sie polowanie. Inspirowane.
#cybulionai #aiart #polityka #heheszkipolityczne





Zaloguj się aby komentować
Przepraszam, mialem dziś horrorowe, hardcorowe sny. Wrzutka jeśli jest zbyt mocna to proszę by moderacja objeła ją +18.
#cybulionai #aiart
1/3






Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Czy taki złoty rogal może być? 😄
#zlotyrogal #heheszki #aiart


Zaloguj się aby komentować
@Okrupnik pope JPII as a mind-eater.
#cybulionai #aiart





Zaloguj się aby komentować
Miałem dziś zrobić coś wesołego ale... Nie mam humoru.
Potwór. Pająk? Kleszcz? Zawalczysz?
1/2
#cybulionai #aiart






Zaloguj się aby komentować
Dziś część druga, a w zasadzie trzecia o motylach.
#cybulionai #aiart
1/2






Zaloguj się aby komentować
Dzień Dobry użytkownicy portalu hejto.pl, chciałbym wam życzyć miłego dnia. Dzisiejsza wrzutka rozbita bedzie na dwa dni. Zapraszam do komentarzy. Dziś 'szkic' .
#aiart #cybulionai






Zaloguj się aby komentować
No to można poszaleć
#wiadomosciswiat #wiadomoscipolska #sztuka #aiart #memy

Zaloguj się aby komentować
#aiart #cybulionai
Człowiek sie budzi i mu sie nic nie chce. Eh.
1/3





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zdjęcie rzeczy, która nie jest znana ludziom
#aiart




Zaloguj się aby komentować
#cybulionai #aiart
Jade na rezonans... Nie mam wielu lęków prócz klaustrofobii. Nie jeżdże windą, na 12 pietro zasuwam pieszo (może dlatego utrzymuje fit sylwetke). Troche sie dygam. Ale zdrowie najważniejsze...






@Cybulion Powodzenia! Niedawno byłam, jest do przeżycia. Zamknij oczy, wyobraź sobie, że hałas z maszyny to odgłosy imprezy techno (nietrudne), a skup się na równomiernym oddechu i komendach technika - to ułatwia zrobienie dobrych "plasterków", jeśli robisz MR brzucha czy coś w tym stylu. Poza tym w każdej chwili miałam możliwość zgłoszenia gorszego samopoczucia czy poproszenia o przerwę. Nie skorzystałam, ale jest łatwiej, wiedząc, że można i ktoś nad Tobą czuwa.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować