Potrzebuję kosy/podkaszarki akumulatorowej do niewielkich korekt tam gdzie kosiarka nie podjeżdża.
Co polecacie?
#ogrodnictwo #trawnik

Społeczność
Społeczność przeznaczona dla ogrodników, fanów roślinności od tej w ogrodzie, jak i tej domowej.
Potrzebuję kosy/podkaszarki akumulatorowej do niewielkich korekt tam gdzie kosiarka nie podjeżdża.
Co polecacie?
#ogrodnictwo #trawnik
Aż dziwne ze nikt nie wspomniał jeszcze worxa, nie wiem jak teraz ale jakis czas temu nie widziałem u nikogo innego opcji regulowania stopnia nachylenia głowicy plus takiego kółeczka żeby używać jako krawedziarki. To majstersztyk na tyle, że rozważam powolna migrację części narzędzi na właśnie worx z parksajda
Zaloguj się aby komentować
To popadało u mnie... całe 6 mm (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻
#ogrodnictwo #boriegosuszy

Panie, nawet u mnie w Irlandii już ponad miesiąc nie ma deszczu. Za każdym razem, jak zapowiadali, kończyło się nawet nie mżawką, a bardziej zwiększoną wilgotnością. Ostatni raz, park w którym sobie pedałuję, to taki suchy był w zeszłym roku podczas fali upałów.
W czwartek niby zmiana pogody na deszczową. Dziś zaczęło wiać sztormem i jutro też ma. Jestem ciekaw tego czwartku.
Zaloguj się aby komentować
Krzewuszka Cudowna Zakwita cudownie
#ogrodnictwo #ogrod


Zaloguj się aby komentować
Ogród botaniczny na Gibraltarze, polecam!
#ogrodnictwo #rosliny





Zaloguj się aby komentować
No dobra niedowiarki! @Endrevoir się tu spłakał że musiał jechać ze mną po rośliny.
I ojoj jaki biedny. Strasznie okrutna że mnie baba
A ja kupowałam dla siebie, mamy i przyjaciółki. Łącznie wydałam 182 zł. Z czego na moje razem z opryskiem wydałam 97!!!
#ogrodnictwo #wiosna #kwiaty #szkółka
Oto wózek i okazy!





Zaloguj się aby komentować
#ogrodnictwo #warzywa #dieta
#bojowkaogrodnicza
No i wlasnie miedzy innymi dlatego kopię grządki w swoim ogrodzie. Tym razem kupiłem, takie na talarki z bułką tartą.
Nie wiem kompletnie co to za HPV czy inny AIDS ma ta cukinia. W.g. gugle to są wirusowe bąble od ogórka. Nie wiem teraz, czy jeść, czy nie jeść. W sumie duzo nie kosztowało, a jakos szkoda wyrzucać.
Jak mam swoje to sa jaśniejsze i bez takich dziwolągów, a nawet ich nie pryskam.
Brzmię jak dziad, nick sie zgadza.

Zaloguj się aby komentować
Ech...
Poleci ktoś jakieś crocsy albo inne klapki z wkładką antyprzebiciową?
Dwa lata temu nadziałem się na gwóźdź, i tylko cudem chyba nie dostałem zakażenia.
Teraz wdepłem na jakieś resztki europalety wrośnięte w ziemię, gwoździe pionowo w górę, na szczęście tylko odrobinę wystawały.
Chodzi o coś co można nosić bez skarpetek, w upały.
#ogrodnictwo #oporniksamnawsi #kroksy #bhp #buty #gwozdz



Zaloguj się aby komentować
Ostatni dzień kwietnia, a więc czas na podsumowanie miesiąca:
TO JEST JAKIŚ DRAMAT
Dziękuję za uwagę i do usłyszenia za miesiąc.
#ogrodnictwo #opady #boriegosuszy




Zaloguj się aby komentować
#ogrodnictwo #papryczki
zielone chilli
okrągłe chilli
pomarańczowe habanero
nic nie wykiełkowało do tej pory.
znamienne jest, że te trzy owoce zakupiłem z ciekawości na ryneczku.
natomiast wykiełkowały nawet pomidory z biedry, a w zeszłym roku nawet chilli z biedry.
GMO?
edit: aaa, przypominam, że te w ogrągłych kubełkach na początku tak samo rzuciełm w glebę, a potem spróbowałem watę rzucić.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Drogie Tomeczki, wysoka Izbo, nadejszła wiekopomna chwila, sadzimy pomidorsy 🍅 #ogrodnictwo



Zaloguj się aby komentować
Technoloogia!
(Kiedy Hejto naprawi ten bug że nie można poprawić tagów po popełnieniu wpisu).
#chlopakizdzialeczek #bhp #pila #ogrodnictwo #technologia #oporniktojednakjestpojebany #dzialka


Zaloguj się aby komentować
#ogrodnictwo #papryczki przymierze przeciw mszycom!
chyba się polubliliśmy

Zaloguj się aby komentować
Stan trawnika po zimie, po wertykualcji i teraz. Pomorskie #ogrodnictwo #chlopakizdzialeczek




Zaloguj się aby komentować
Teraz tylko czekać aż trawa zacznie rosnąć
#ogrodnictwo #ogrod #trawnik



Zaloguj się aby komentować
Jakby co to polecam to ustrojstwo do czyszczenia oczka wodnego.
Podłączasz wodę pod ciśnieniem, robi swoje czary i cały syf wędruje do worka, bardzo ładnie czyści.
#ogrodnictwo #oczkowodne #chlopakizdzialeczek #dzialka


Zaloguj się aby komentować
#ogrodnictwo bobo już chce na dwór, ale jeszcze zimno

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zdjęcie średnie, ale coś widać.
Mam przy domu nawieziony humus, całość sobie tak na dziko zarosła.
Nie ma tego dużo, jakieś 150 m2.
Wiem że są tutaj zapaleni ogrodnicy, więc szukam podstawowych porad na początek.
Na pewno chciałbym w jakiś podstawowy sposób zadbać o samą trawę i cokolwiek posadzić.
Żona pewnie będzie chciała coś ładnego. Ja to bym najchętniej miał jakieś drzewko i trochę krzaków z owocami.
#ogrodnictwo #ogrod

Zaloguj się aby komentować
Wielokrotnie pytaliście mnie kiedy wróci i prosiliście o nowy wpis spod tagu #boriegosuszy *. Oto i on:
Comiesięczne podsumowanie opadów:
Zaczynamy z przytupem, czyli najsuchszym miesiącem w historii pomiarów - w marcu spadło całe 22 milimetry xD Luty też nie był wesoły,również nie padało. Mimo wilgoci w gruncie nie jest już teraz zbyt ciekawie. Zaraz po Wielkanocy ruszam z regularnym podlewaniem
#ogrodnictwo #opady


Zaloguj się aby komentować