Kontrowersyjna opinia:
Gothic 3 po community patch jest najlepszym gotikiem

Społeczność
Społeczność zrzeszająca sympatyków gry Gothic. Sugestie co do społeczności - wołajcie @kolorado
Kontrowersyjna opinia:
Gothic 3 po community patch jest najlepszym gotikiem
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
A było tak fajnie ostatnio, to musiało napadać za oknem. (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻
https://www.youtube.com/watch?v=hYXlj_hj5DU
#gothic #zalesie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czołem Hejciaki. Jest jakiś poradnik walki do #gothic 2? Przeszedłem obydwie giereczki nie raz, ale że sterowaniem z gothica 1 i na padzie xD nie mam pojęcia jak w G2 robi się bloki albo uderzenia w bok. Szukałem na YT, ale trafiałem na same filmy omawiające system walki ale nie movement.
@Porygon Przecież nie ma nic bardziej prostego niż walka w g2
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Halo halo, bo z racji tego, że kiedyś założyłem tę społeczność to mogę dodać jakąś belkę, macie jakiś pomysł? Bo bez belki to trochę tak jak Gomez bez kopalni xD
#gothic
Zaloguj się aby komentować
Exp to exp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic #humorobrazkowy #memy #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Pozdrawiam 17 obserwujących tag Gotika. ( ͡o ͜ʖ ͡o)
#heheszki #humorobrazkowy #gothic

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
ja zacznę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kronikimyrtany wyszły
#dziejekhorinis nie wyszły
#gothic
@PuriPuriPrisna Ale dlaczego szkalować?:D Bo jedno wyszło a drugie nie? Ludzie zachowują się jakby złożyli preorder i by ich wydymano albo zamrożono ich kasę. Gdyby nie użytkownicy ,,W" lub Hejto to bym zapomniał o Dziejach i przypomniał sobie jak wyjdą albo wcale. A tak to dnia nie ma by ktoś nie pisał.
Mnie jako gracza średnio interesuje o co się tam pokłócili i czyja jest racja. Może to typy od Kronik narobili smrodu, i wypuścili wcześniej, a Dzieje się narobiły i teraz muszą zmieniać. A może jest odwrotnie. Wolę dać szansę tym od Dziejów i poczekać, zagrać i ocenić. Nie ma co spinać i dołować drugiej ekipy, w końcu takich modów do Gothica jest mało. Pozdrawiam i bez spinki
Zaloguj się aby komentować
Kiedy bariera wykopu runęła po pokonaniu demona białkova wszyscy cieszą się wolnością w mieście hejto
Zaloguj się aby komentować