@Belzebub wrzucony mini-kolaż z past/present zrobił na mnie ogromne wrażenie. Ogrom pracy i pieniędzy musiał zostać wpompowany w ten projekt, przecież to wyglądało tylko nieco lepiej niż zamek w Trzęsaczu xD
@Furto rudera była straszna. Jak się tam wbijałem na tzw Jana to była tylko ta wieża w miarę zrobiona i schody w środku nic więcej. Było tam zamknięte przez takie stalowe drzwi z prętów ale u góry była mała przestrzeń pomiędzy nimi a schodami więc się wspiąłem po tych drzwiach i prześliznąłem górą
Membrana niestety nie dała rady i po jakimś czasie woda wdarła się do butów ale to trochę moja wina, bo miałem już dosyć kopnego śniegu i po prostu szedłem na oślep przed siebie przez najgorszą wodę.
Po rowerze był dzisiaj jeszcze spacer na Wodospad Podgórnej. W większości łażenie po poboczu i chodniku, ale coś tam terenu też było. Po drodze przechodziliśmy obok dwóch posesji, gdzie za płotem pierwszej biegał chyba 50-kilogramowy pitbull, a w następnej 4 olbrzymie psy: dwa prawdopodobnie mastify pirenejskie oraz dwa owczarki kaukaskie. Tak jak się nie boję psów i miałem nawet w życiu epizod w roli pozoranta, tak jedyna myśl jaka mi chodziła po głowie brzmiała "oby cały odcinek płotu był szczelny".
#gory nie #smiesznypiesek
#ksiezycowyspacer
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Dzisiaj wypad do Duszników-Zdrój. Spacerek po lesie, smażony ser i piwko 0% w schronisku pod muflonem. Następnie rundka po mieście połączona z degustacją wód leczniczych. Smakowały jak lizane baterie 9V. Kotki spotkane - 3, sfotografowane - 1, pomiziane 0 :(
#ksiezycowyspacer
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Ślęża, najładniejszym niebieskim szlakiem. Forma tragiczna, a przez zimę jakieś 5kg przytyłem (dużo pracy, prawie zero ruchu). Plus dodatkowe zbieranie kwadratów, bo czemu nie?
#sleza #gory #kwadraty
#ksiezycowyspacer
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
@Z_buta_za_horyzont Niestety nie spotkamy się w Sobótce - trochę nie ogranąlem terminowo, a dwa weekendy z rzędu nie mam sił i czasu by jechać pół Polski. Będę na trackingu śledził jak srasz po krzakach
Gdybym miał wyobrazić sobie miasto powstałe na Marsie, zapewne wyobraziłbym sobie je tak (okładka jakiejś książki SF?). A to tylko Targówek
Harman Switch Azure + Rollei 35 to jednak dobrze dobrany zestaw. Teraz do Rollei włożyłem Kodaka Vision 3 - bardziej standardową i przewidywalną kliszę, żeby sprawdzić jak wyglądają zrobione nim "zwykłe" zdjęcia, bo jeszcze takich nie zrobiłem. Mam jeszcze w zanadrzu Lomography Purple, ale zostawiam ją na majową wędrówkę po górach. Efekty mogą być równie ciekawe jak na Swich Azure.
Wypuszczenie przez Harmana nowej i tak fajnej kliszy jest dla mnie wydarzeniem roku w świecie fotografii analogowej