Żaden wynik mnie tak nie ucieszył, jak ten.
Oliwa zawsze sprawiedliwa.
#usa #trump #fifa #mistrzostwaswiata2026 #mundial #sport #gownowpis

Żaden wynik mnie tak nie ucieszył, jak ten.
Oliwa zawsze sprawiedliwa.
#usa #trump #fifa #mistrzostwaswiata2026 #mundial #sport #gownowpis

@alaMAkota Na ubiegłym medalu puchar wręczała kanalia, która w nosie ma prawa człowieka i która ma na rękach krew setek robotników z całej Azji, którzy jako pół-niewolnicy budowali stadiony. A cztery lata wcześniej mundial miał miejsce w zbrodniczym kraju, który od czterech lat mordował ludzi na Krymie i Donbasie.
Piłka nożna to podsport, a przeżywanie tego mundialu stanowi porażkę moralną. Co cztery lata imprezę organizuje jakiś zbrodniarz, a łysy z Misia tylko liczy pieniądze z łapówek. Dziwi mnie tylko, co Kanada robi w tegorocznym cyrku.
@alaMAkota niesmak pozostał, ale hajs się zgadza. Ludzie mają krótką pamięć, a nawet jeśli dobrą, to nie wplywa to na cyferki na koncie łysego.
Jak wspomina @BapitanKomba, o niewolniczej pracy i śmierciach na poprzednich mistrzostwach pozostały jedynie wspomnienia, co poniektórego kibica i rodzin których nikt nie słyszy. Łysy ubolewa że Trump otwarcie mówi co jest robione pod stołem, ale Trump już dawno ma wywalone, przecież i tak NIK im nic nie zrobi.
Zaloguj się aby komentować