Wziąłem się za zakup robota planetarnego. W internetach można dowiedzieć się wszystkiego- jakie mają funkcje, przystawki, rozmiary, obroty, chuje muje, ale dowiedzieć sie nie można jednego. Jakie mają wady. wszytkie recenzje pisane/ nagrywane w celach marketingowych z seryjnym spuszczaniem się jakie to dane urządzenie jest wspaniałe. Nie piszcie mi pozytywów i co jest fajne, bo to jest w materiałach promocyjnych. Napiszcie mi proszę Tomki, Kasie i Antoniny jakie wady mają wasze roboty, że coś nie działa, zatyka się, trzeba wkłądac małe porcje bo nie obrobi itp. wiem, że macie. Jesteście starymi ludźmi jak ja #zapytajhejto #gotowanie

