Szybka ankieta.
Iść pobiegać na siłownię czy nie?
Czekam na odpowiedzi do 19:35.
#ankieta #bieganie #galaretkanomore
Szybka ankieta.
Iść pobiegać na siłownię czy nie?
Czekam na odpowiedzi do 19:35.
#ankieta #bieganie #galaretkanomore
@Opornik bierzesz twaróg, dwa ząbki czosnku jak jesteś pipa, jak jesteś chłop do 5, do tego szpinak tak od luja, i co inne zielone, miksujesz, dajesz sól pieprz oregano do oporu może być suszona cebula, obok robisz połowę awokado, jakie tam mięso lubisz w rozsądnej ilości np 50g wysmażonego boczku i ja lubię na to jeszcze tak 30-40 g sweet chili sosu dać, ale takiego bardziej chili niż sweet, mam swój ulubiony akethai co ma 100 kcal/100g. Zaraz będzie też dostępny Heinza w dyskontach też jest dobry tylko prawie 180 kcal.
Zamiast boczku może być łosoś wędzony/pieczony, śledź jak lubisz, wędlina z kurczaka. Raczej unikam wędlin z wieprzowiny bo mają przeważnie od luja niskiej jakości tłuszczu a przez to kcal niepotrzebnych.

Zaloguj się aby komentować