Spamuje dziś trochę, ale akurat trafiam na perełki hipokryzji...
Ten człowiek powinien się leczyć, a jego wyznawcy dalej bronią go w internecie :v
#polityka #bekazkonfederacji

Spamuje dziś trochę, ale akurat trafiam na perełki hipokryzji...
Ten człowiek powinien się leczyć, a jego wyznawcy dalej bronią go w internecie :v
#polityka #bekazkonfederacji

Piękny przykład człowieka, który metrykalnie i fizycznie jest w średnim wieku, a emocjonalnie jest niemowlakiem. No może max 2 lata. Jego rozwój emocjonalny zatrzymał się właśnie w tym wieku.
@koniecswiata sprzeciw, pies jest średnio na poziomie emocjonalnym 2 latka, a psa akurat mam i mój tak zjebany nie jest XD
No może max 2 lata. Jego rozwój emocjonalny zatrzymał się właśnie w tym wieku.
@koniecswiata chcesz nam powiedzieć, że dwuletnie dzieci są agresywnymi antysemitami? Gdyby Braun zatrzymał się w rozwoju w wieku dziecięcym byłby ostoją tolerancji:)
@maximilianan małe dzieci są pozbawione negatywnych uczuć typu rasizm itd. To jest w nich najlepsze
@Wyrocznia Tak jak napisałam, chodzi mi o rozwój emocjonalny. Nie ma takiego uczucia jak antysemityzm czy rasizm. To są koncepcje intelektualne. Natomiast z uczuć jest złość, bo coś poszło nie po myśli dziecka, albo że inni nie przyklasnęli głupiemu zachowaniu, tylko je potępili.
@maximilianan
jego wyznawcy dalej bronią go w internecie
Niebawem połączy siły z korwinem i michalkiewiczem (tym od sugestii, że ofiary pedofili w sutannach celowo wchodzą do łóżka dla pieniędzy) a ich inicjatywa ma polegać na jeździe bez trzymanki. Coś mi się wydaje, że kampania do PE będzie szczytowym skumulowaniem korwinizmów i odbrauniania, cała inicjatywa zostanie zdelegalizowana a trójka liderów skończy w kajdankach tudzież kaftanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@loginnahejto.pl Nie zamkną Korwina. Ma on rozliczne znajomości u polityków, a ci akceptują go i jego wypowiedzi, a nawet są dla nich interesujące często.
@InstytutKonserwacjiMaryliRodowicz biedny bałwan
Na wykopie istny zlot fanatyków Brauna pod podobnym postem, którzy próbują udowodnić, że całą odpowiedzialność za to zdarzenie ponosi kobieta broniąca swojego symbolu religijnego.
@Schatzu wykop raz na kilka tygodni przeglądałem, to co się tam ostatnio dzieje to już nawet ściekiem nazwać nie można.
@maximilianan jakby na to nie spojrzeć to babka sama wpakowała się pod lufę i zaczęła napaść a zdaje się też, że i opluła posła Brauna
@pol-scot nigdy nie dodam cię do czarnej, uwielbiam czytać co piszesz. Bądź moim mistrzem ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
@pol-scot no ja widziałem i rozpylanie niebezpiecznych substancji w pomieszczeniu jest dla mnie napadem.
@pol-scot to jest serio pytanie? Naprawdę mnie pytasz czy środek chemiczny w proszku, rozpylony w powietrzu, jest niebezpieczny? Pytam bo nie wierzę, że to na serio
@pol-scot ale ok, poświęciłem te 15 sekund, żeby znaleźć odpowiedź na twoje absurdalne pytanie. Może kolejnym razem zanim jakieś zadasz sprawdź, czy internet nie zna odpowiedzi.

@maximilianan serio pytam bo do użycia gaśnic nie potrzebne są żadne maski ani rękawice, nie wątpię, że proszek może zaszkodzić komuś z astmą ale ona astmatyczką raczej nie jest a jeśli jest po co wpierdalała się pod lufę? Ran otwartych też nie miała ale widocznie chciała mieć napadając na drugą osobę
@pol-scot bo nie walisz taką gaśnicą bez powodu w zamkniętym pomieszczeniu. Czy próba powstrzymania idioty sprawia, że samemu się jest winnym jego idiotyzmów i winnym "napaści"?
Otwarte rany to małe piwo jeśli chodzi o obrażenia, powodzenia z drogami oddechowymi. Ten baran powinien i najpewniej będzie siedział.
@maximilianan przecież gasił ogień; jak ktoś biegnie i wymachuje nożem to pierwszy polecisz żeby go zatrzymać? Bo normalny człowiek by się oddalił...
@pol-scot Boże kochany, ale fikołki :v jakby ktoś palił papierosa na zewnątrz do by leciał gasić, nie? W wigilię też użyjesz gaśnicy bo się świeczka pali, nie?
@maximilianan ze świeczką nie mam problemu ale jakby mi ktoś takie coś w domu odpalił to niezbyt długo by się paliło
@pol-scot zabawne, że przez poprzednie 4 dni mu nie przeszkadzało i poprzednie 4 lata też... Patrz, że akurat wtedy to było "zagrożenie pożarowe"
@pol-scot czy broniłbyś kogoś kto potraktowałby brauna gaśnicą za jego ognisty temperament, bo straciłby do niego cierpliwość?
@pol-scot Mam takie marzenie, zeby Panstwo Polskie kupilo jakas wyspe daleko stad, spakowali wszystkich i tam wyslali na wzor Liberii xd. Mogliby sobie wprowadzic tam katozamordyzm, psikanie gasnicami w twarz i upragniony wolny rynek. A my bysmy nie musieli czytac takiech glupot
@maximilianan w pierwszym komentarzu tylko i wyłącznie stwierdziłem fakt, ty natomiast czytasz i twierdzisz, że przeczytałeś coś innego, oglądasz filmik i twierdzisz, że widziałeś coś innego, po co robisz z siebie idiotę? (pytanie retoryczne, nie musisz odpowiadać)
@pol-scot ten "fakt" to bujda na resorach, czy obrona przed napastnikiem to napaść? Jakbyś zaatakował kogoś kto niszczy ci samochód nazwalbys to napadem?
@Capo_di_Sicilia dajmy im Podkarpacie i elo, nie widzę powodu, żeby nie. Armii nie zbudują, technologii nie mają. Strzelam, że nawet sami nie potrafiliby się wyżywić
@maximilianan co ty człowieku pierdolisz? Oglądałeś w ogóle wszystkie ujęcia? Jeśli tak, to bezczelnie kłamiesz, jeśli nie, to obejrzyj a dopiero potem się wypowiadaj
@pol-scot kurwa typie. Połącz może fakty:
świece się palą od 17 lat
braun był 4 lata w sejmie - nie przeszkadzały mu
nigdy nawet o nich nie mówił zdaje się
nagle akurat 12.12 w przerwie w obradach uznał, że basta i chwycił gaśnicę, odpalił ją i przeszedł kilkanaście metrów jednocześnie traktując nią kilkanaście osób (w tym dzieci)
będąca obok kobieta próbowała go powstrzymać
idiota skierował dyszę gaśnicy prosto w jej twarz - i nie pierdol, że nie wiedział jak się to skończy, albo że ona sama jest sobie winna
ty bronisz jego akcji mówiąc, że sama sobie winna
Daj mnie na czarno bo ciężko się ciebie czyta...
@maximilianan punkt 6 to oczywiste kłamstwo, na filmie widać jak sama pakuje się pod gaśnicę po czym bije, kopie i opluwa Brauna
Punkt 7 to kolejne kłamstwo z twojej strony, nigdzie nikogo nie bronię, opisałem tylko to co każdy może zobaczyć na filmie
Prawda w oczy kole...
@maximilianan ale jaki sąd? po co tu w ogóle jakiś sąd? Znowu bezczelnie kłamiesz a są nagrania gdzie wszystko jest czarno na białym, ona może grać poszkodowaną ale sama wpadła w proszek a potem napadła na posła, jego ewentualnie mogą posądzic o bezzasadne użycie gaśnicy choć macki żydowskie sięgają daleko i będą chcieli usadzić go w inny sposób, jednak błyskawiczne zebranie 50k na zrzutce pokazuje, że wielu osobom te wpływy się nie podobają
@pol-scot Jezus, chociaż udawaj neutralnego... Zresztą odpuszczę sobie dalszą dyskusję, bo kurczowo trzymasz się swojej wiary ja temat tego wydarzenia.
@maximilianan no powiedz, że nie wlazła pod lufę, złapała go za ramię, przez co dostała między oczy i kopnęła go
@pol-scot typie, ona próbowała odsunąć jego rękę i dysze zdała od swiec, a nie na siebie. Pokaż mi gdzie i jak go kopnęła.
@maximilianan chłopcze, ani ty ani ona nigdy nie trzymaliście węża pod ciśnieniem chyba:) odsuwaniem bym tego nie nazwał, ewentualnie szarpaniem bo równie dobrze mogłaby czołg odsuwać:), a kopnęła go w 18. sekundzie, patrz na jej lewą nogę
@pol-scot otóż trzymałem i jedno to trzymanie węża, a drugie to trzymanie ręki na spuście. Jakoś przez te kilkanaście metrów sobie radził z utrzymaniem go, a akurat sobie nie poradził jak kobieta się do niego zbliżyła. Odpuść bronienie tego kretyna
@maximilianan jakby się tylko zbliżyła to nic by się nie stało a że zaczęła szarpać to i oberwała; kopniaka widziałeś już?
Nie to, że bronie Grzesia ale ta baba go opluła, nikt tu święty nie jest. Nie jestem konfiarzem odpuście proszę. Tu macie link
https://x.com/M7A7G7X/status/1735558778211242301?t=So7_DpoWgbJicaAr2E9H3w&s=09
@Magister_Ludi lol xD z tego ujęcia nie.widac co ona robi, a z innego widać bardzo dokładnie że ona dostała najpierw głównym strumieniem, a potem grzesio jeszcze poprawił, stąd ruch głową. Ale ok, możesz tak twierdzić. Sprawdzenie moich słów zostawiam tobie.
@maximilianan myślę, że Grzesiu dlatego jej zajebał wytryskiem z gaśnicy bo go właśnie opluła xD nie widać tu tego za dobrze. Sąd oceni, ja nie będę wyroku wydawać. Dla mnie sprawa podejrzana. Zachowanie Grzesia jest bez wątpienia skandaliczne, ale zachowanie tej pani też nie jest normalne. Ignorant bardziej do ciebie tutaj pasuje, ale też nie oceniam.
@Magister_Ludi doskonale widać, że najpierw ja spryskał a potem zrobiła gwałtowny ruch głową (pewnie dlatego, że drugi raz dostała prochem). Przestań typie.
@maximilianan no i bronienie tej baby dla mnie jest tak samo żałosne co bronienie brauna, że gasił zaproszony ogień czy coś xD
@maximilianan ofiara to ta osoba która kopie, pluje i szarpie się ?? Czy ona może jest że strazy Marszałkowskiej??
@maximilianan żydzi już mają to do siebie, że robią z siebie ofiary mając jednocześnie bardzo dużo za uszami, niezłym frajerem trzeba być żeby bronić takich 'ofiar'...
@pol-scot hahahh ziomek xD xD nawet gwiezdne wojny to propaganda żydowska dzisiaj się dowiedziałem hahahaha xD
@maximilianan na filmie który wstawiłeś widać jak ta kobieta sama wchodzi w strumień proszku z gaśnicy, zapewne w obronie świeczek. to są fakty, reszta to twoje subiektywne wrażenia. po za tym ta pani nie jest posłanką.
@maximilianan czy ona jest ze straży marszałkowskiej? Nie. Skoro twierdzisz, że go nie opluła to ok, ale nie zaprzeczysz chyba tego, że go szarpie i kopie?? Jakim prawem to robi??
@Magister_Ludi ona jest tak samo nietykalna posłanka jak ten idiota. A to że straż marszałkowska nie zareagowała tak jak powinna to inna kwestia warta wyjasnienia
@Magister_Ludi jak ktoś by okładał moje auto kijem to też bym się zblizyl do niego, ale to nie usprawiedliwiało by jego ataku na mnie.
@maximilianan jakby ktoś rozpylał miotacz ognia to bym raczej szedł w drugą stronę, nawet jakby miało to oznaczać że spłonie mi auto
@maximilianan a tak w ogóle to już widzę jak lecisz na gościa z kijem który obija twoje auto xD zesrałbys się w porty i zadzwonił na pały xD
@maximilianan ty porównałem gaśnice do kija typie xD to dalej niż miotacz ognia. Miotacz ognia różni się tym od gaśnicy że zamiast wody(czy tam proszku) leci ogień. A kij?? W czym kij jest podobny do gaśnicy???
@maximilianan Kurde no może Ci się to nie podobać ale dopóki mu nie uchylą immunitetu albo się go nie zrzeknie to teoretycznie jest nietykalny i sąd może to potraktować jako naruszenie tej nietykalności.
Zaloguj się aby komentować