Przewiduję prawdziwy finał #popularitycheck czeka nas już w półfinale. A właściwie to nie finał tylko #wojnymajonezowe. Drabinka wskazuje na to, że majonezy będą lały się litrami. Cóż to będą za emocje!


Przewiduję prawdziwy finał #popularitycheck czeka nas już w półfinale. A właściwie to nie finał tylko #wojnymajonezowe. Drabinka wskazuje na to, że majonezy będą lały się litrami. Cóż to będą za emocje!


@smierdakow Coś ja w ameryce, gdzie czarnoskórzy są sprawcami 64% zabójstw przy liczebności 13% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@smierdakow parytety xD
A tak poważnie to nie ma kobiet w internecie. To wszystko przebrani faceci xD
Uuuu wygląda na walkę @moll vs @UmytaPacha ... Basen z kisielkiem, akcja na gołe klaty i zakłady ma grube miliony proszę
@bori dokladnie, przegra z CEBULO XD CEBULA NA PREZYDENTA HEJTO ma moj glos bo jako jedyny robi o mnie nieuprzejme memy xD
tylko ona ma wystarczającą potęgę by mierzyć się z bartkiem w finale
@UmytaPacha fala spokojnie sklepie bartka na punkty xD
@UmytaPacha jeszcze się okaże, że odpadnę już jutro i będzie szybki koniec marzeń o klepaniu bartka. xD
@bartek555 Phi, nawet nie chciałem.
@Dziwen "Klepanie Bartka" to jakiś synonim "Bicia Niemca po kasku"? xD
@splash545 a ty jesli masz honor stoika to sie podlozysz i dasz Erwinkowi wygrac! Tobie cos na co nie masz wplywu nie moze przeciez zrobic krwydy ( ಠ ͜ʖಠ)?
@bori czyli przejebałem, bo w piłkę byłem najgorszy, zawsze mnie ostatniego do składu brali i stawiali na obronie żebym niczego nie spierdolił xD
Zaloguj się aby komentować