Poszukuję pomocy, może jakiejś wskazówki. Jeden z komputerów w firmie wysyła maile, kilkaset na raz. Od wczoraj zostało wysłane już ponad tysiąc. W treści maila jest napisane, mniej więcej cos takiego: " zamówienie zostało wysłane, proszę zajrzeć do załącznia" ,+ stopka jednego z pracowników. Według informatyka nie przechodzi to przez nasze serwery pocztowe, nie widać w wysłanych nic. Komputer przeskanowany anty wirusem nic nie znalazł. Czy ktoś miał coś podobnego? Umiałby by podpowiedzieć czym przeskanować ewentualnie komputer? Lub jakoś inaczej pomóc?