poleccie mi jakąś ksiązke. Ja naprawde nie chce słuchać/czytać wiedzmina 7 raz. Ulubiony to wiedzmin, ale tez czytałem zmierzch, harrego pottera, no wszystko co potrafi być wciągające. Próbowałem meekhanskie pogranicze przeczytać i przeczytałem 2 ksiazki. Bardzo nierówny poziom. Nie wiem czy czytać dalej tym bardziej ze nie zostały wydane wszystkie czesci. Podobała mi sie seria z Komisarzem Forstem i Chyłką, ale bardzo schematyczne ksiązki. Czytałem też wzgórze psów od żulczyka i zmorojewo. Bardzo spoko. No i cykl mrocznej wieży i kilka innych ksiązek od kinga. Polećcie mi poprostu coś co czytaliscie ostatnio albo poleccie mi wasze ulubione serie/ksiązki #czytajzhejto #ksiazki

