"Nieważne, czy to zrobiliście. Będziecie siedzieć". Niewinność zamieniła się w dożywocie

"Nieważne, czy to zrobiliście. Będziecie siedzieć". Niewinność zamieniła się w dożywocie

Onet Wiadomości
Gdy policjanci zdejmują Marcinowi czapkę, nie kryją zaskoczenia. Ma czarne włosy, a szukali blondyna. Ale i tak go zatrzymują. Kiedy zawijają jego kolegę, Krzyśka, jego matka całymi dniami wystaje w oknie. Czeka, aż wróci. Jej syn przecież niczego nie zrobił. Tego dnia, gdy zginęli ci chłopcy, najpierw oglądali "Familiadę", a potem wszyscy pojechali do babci, gdzie sprzeczali się o wybory. Później Krzysiek uczył się do klasówki. Od policjanta prowadzącego śledztwo ojciec jednego z nich słyszy: "Brakowało nam dwóch, to sobie wzięliśmy. I co nam zrobisz?".

#wiadomoscipolska #prawo
#owcacontent <- do blokowania moich treści

Komentarze (12)

eloyard

I tylko i wyłącznie dlatego nie będzie prostego powszechnego dostępu do broni. Żeby ludzie którym bezkarnie niszczy się życie nie sięgnęli po prostsze "rozwiązanie" problemów niż tułaczka po "prawych i sprawiedliwych" sądach.


To obywatel ma się bać, a nie bezkarny funkcjonariusz aparatu represji.

jajkosadzone

@eloyard

W usa masz swobodny dostep do broni.

Wiecej z tego szkody niz pozytku

eloyard

@jajkosadzone USA nie ma problemów z bronią, tylko problem z niektórymi grupami społecznymi.


I w USA jednak władza mimo że daleko potężniejsza, to szanuje obywatela bardziej niż w rozbrojonej Polsce.

sireplama

@eloyard łał... Pierwszy lipiec i już mocny kandydat na wpis-głupota miesiąca...

Ragnarokk

@eloyard

Tak szanuje, że wszyscy srają ze strachu jak ich policja zatrzymuje i regularnie są przypadki, że ktoś dostaje kulkę bo coś się glinie przywidziało

Odstaw swoje prawackie bzdury czy ugrzecznione seriale, białych policja tam też regularnie odsiewa.

Ragnarokk

@sireplama

*Pierwszy lipca

eloyard

@Ragnarokk oho, pierwszy, jak mniemam po języku, LEWACKI obrońca uciśnionych się wynurzył. No cóż, pozostaje mi tylko życzyć sobie takiego strachu przed policją jak w Stanach. Jakimś sposobem wszyscy których znam i którzy byli w Stanach wypowiadają się o ich policji i generalnie urzędnikach w samych superlatywach w porównaniu do polskich. Ale towarzysz Ragnarok wie lepiej. Nie dajmy się zwieźć KWIII KWIIIIIII!


Bo ty ze złymi urzędnikami miałeś do czynienia mordo, bo są różni urzędnicy i w Polsce ty na tych złych trafiłeś, ej mordo kurde ten, bo w Stanach to gorzej jest, a w ogóle to złe seriale oglądasz ja ci zaraz dobre dam kurde ten 🤣

Ragnarokk

@eloyard

Z mojej całkiem bliskiej rodziny właśnie spierdolili z powrotem do Polski po 3 latach mieszkania tam, więc wiesz. Poza tym ani słowa nie powiedziałem o urzędnikach, więc nie wiem z czyjej dupy to wyciągnąłeś.


Statystyki są takie, wiem że dla takich jak ty dane to lewactwo, ale to tylko konsekwencja tego, że jesteś nierefermowalnym kretynem. I mówię nie tylko o procentach, ale także o liczbie całkowitej.

https://www.statista.com/statistics/585152/people-shot-to-death-by-us-police-by-race/

eloyard

@Ragnarokk w ten sposób tej rozmowy kontynuować nie będziemy, żegnam

CzosnkowySmok

Nie jestem już w stanie czytać takich historii. Jest ich tak wiele... Każdego z nas mogło lub może to spotkać.

HolQ

Wspaniałe lata 90' ....wszyscy z nas, którzy byli wtedy dziećmi, albo gorzej - nastolatkami mamy szczęście, że jakis to przetrwaliśmy -_- . Wtedy był w Polsce "dziki wschód"

Zaloguj się aby komentować