@deafone @DEATH_INTJ @pol-scot @myoniwy @ErwinoRommelo pomysl domu z kontenera jest sam w sobie głupi, ale ja chciałem tylko poruszyć kwestię czemu nie w poziomie.
Otóż zwróćcie uwagę, że tam nie ma okien po bokach. Podniesienie jednej strony kontenera spowoduje, że światło wpadające przez okno w sypialni oświetli całe wnętrze. Po to go uniesiono z jednej strony.
@FoxtrotLima amerykance to lubią. Nawet mają specjalne ocieplenia
https://www.insofast.com/products/container-insulation-products
@Half_NEET_Half_Amazing mnie to rozwala, że niby przez śmiechy, niby żeby pokazać, że coś takiego można wymyślić, ale "mieszkań" typu 12m2 pojawia się coraz więcej w obiegu. Po kropelce, po kropelce drążą skałę. Za 20 lat coś takiego będzie standardem, a człowiek z przykładowych 50m będzie uznawany za burżuja i kułaka.
Zaloguj się aby komentować