Komentarze (22)
Wszystkie 911 są absolutnie przepiękne
@maximilianan Z wyjątkiem 911 996
@Marchew od tyłu wygląda ok, ale przód...
@Marchew a mi się podoba, jako taki symbol nowego milenium. Wiadomo że to nie to samo co klasyczne, analogowe jedenastki, że to VW, ale jeździłbym. Może to wynikać z faktu, że moja fascynacja Prosiakami (wiadomo, poza podziwianiem rajdówek w czasopismach za małolata, ale taka że poznałem kolejne modele) zaczęła się od NFS: Porsche 2000 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maximilianan Eee tam. Najładniejszy tył ma Mustang fastback z lat 70.
@SuperSzturmowiec Jeśli chodzi o tyłeczki, najładniejszy ma 911 993 GT2
https://bi.im-g.pl/im/73/a0/18/z25824627V,Porsche-911-GT2--993-.jpg
@razALgul czy ja dobry pamiętam że stosunkowo niedawno produkcję porschaka o pierwotnym oryginalnym kształcie?
i słusznie bo jest dużo piękniejszy niż nowe współczesne wypierdy.

Parkingi niestety nie, nie mówiąc już o umiejętnościach zaparkowania większego auta.
@SzwarcenegerKibordu oj tak, ja czasami nawet trzy razy robię korektę, żeby idealnie stanąć
@HmmJakiWybracNick Mi już nawet o co innego chodzi. U mnie przy orliku/szkole niektórzy nawet nie pchają się żeby na parkingu zostawić auto, gdzie są wolne miejsca. Wiadomo trzeba się nakręcić, wjechać, wyjechać, cofnąć dwa razy, tylko wolą postawić w strefie zamieszkania (zakaz parkowania) na ulicy gdzie blokują przejazd/wyjazd innym pojazdom.
@SzwarcenegerKibordu coś mnie zawsze strzela jak cos takiego widzę. Ja się zawsze staram stanąć przepisowo, równo. A przyjedzie taki Sebek, jak ten poszukiwany obecnie i pierdzielnie się na samym przejściu dla pieszych, albo na chodniku. Ja akurat postawiłem na garaż i od pół roku już miejsca nie szukam. Ale ludzie to cholernie leniwe ameby, i nawet nie pomyślą, że 400m dalej jest mnóstwo miejsca.
@razALgul
widziałem kiedyś starą 911 na żywo, istne maleństwo
W moim odczuciu pompowanie kolejnych generacji samochodów jest szkodliwym bezsensem
@CoryTrevor nienawidzę aut, które są ogromne z zewnątrz, a malutkie w środku.
Miałem ostatnio wątpliwą przyjemność przejechać się SUVem, i to od Mercedesa!
Szkoda tylko, że ten suv jest wielkości hatchbacka, którym jeżdżę weekendami xd
Najśmieszniejsze jest to, że mimo bardzo podobnych wymiarów do merca ledwo się zmieściłem i wzdłuż, i wszerz, i na wysokość. Szyby malutkie, słupki ogromne, widoczność njeprzyjemnke mała. W Delcie komfortowo siedzę ja, za mną dorosła osoba też bez problemu usiądzie, z przodu z prawej nastolatek, bo z prawej z tyłu fotelik dużo miejsca zajmuje.
W bagażniku przy takiej konfiguracji zmieściłem wózek i bagaże 3 osobowej rodziny na cały tydzień.
@CoryTrevor a żeby było jeszcze śmieszniej, pod względem ilości miejsca totalnie przegrywa z zafirą, która co prawda najpiekniejsza nie jest, ale za to jest mniejsza, łatwiejsza w parkowaniu i jeździe i jest zwyczajnie praktyczna.
@Felonious_Gru minivany i przede wszystkim kombivany sprzed kilkunastu lat to mistrzowie praktyczności. Idealny stosunek wymiarów zewnętrznych do ilości miejsca. Znajomi ostatnio na miękko zmieścili Jawę 250 do pierwszego Kangura. Weszło jeszcze dwóch chłopów. Na dzisiejsze czasy Kangoo byłby małym samochodem w segmencie B. Kosmos totalny.
@CoryTrevor Kangoo to w ogóle fajny wół roboczy, nke bez powodu występował w wersji cargo.
A w kwestii "bycia przerośniętym" koronnym przykładem jest dla mnie audi q7 oraz q8, ktore są szersze i dłuższe od vw t5 xd
@Marchew
911 996 to ten model ze zdjecia?
Jezeli tak, to moim zdaniem akurat jest to bardzo ladny model.
Lepszy niz np. ten aktualny.

@jajkosadzone Tak, to ten paskud.
A niby chleje coraz mniej
Zaloguj się aby komentować





