Miał wyjść ładny rustykalny niski chlebek ala ciabatta, wyszedł balon xD
#bojowkapiekarska #chleb #pieczzhejto #chlebekzlp

Miał wyjść ładny rustykalny niski chlebek ala ciabatta, wyszedł balon xD
#bojowkapiekarska #chleb #pieczzhejto #chlebekzlp

Zaloguj się aby komentować