Mam nadzieję, że po wyborach powstanie komisja ds. zwalczania wpływów pisowskich, która każdemu pisowcowi, do szeregowego członka partii włącznie, zakaże dożywotniego pełnienia funkcji publicznych, a na czele tej komisji będzie stał jakiś jastrząb nie pi⁎⁎⁎⁎lący się w tańcu w rodzaju Tomasza Lisa. Mam też nadzieję, że pis zostanie zdelegalizowany jako organizacja antypaństwowa i antypolska, a propaganda pisowska, tj. pozytywne mówienie o tej partii i jej rządach, będzie karane. Wszyscy ministrowie, parlamentarzyści i dziennikarze pisowscy trafią do więzienia, gdzie będą przymusowo zatrudniani przy rozbieraniu pomników smoleńskiego bożka, a ich majątki zostaną znacjonalizowane na odszkodowania dla pokrzywdzonych przez inflację. Sami sobie na to wszystko pracują. #bekazpisu #jebacpis #polska
