mam l4 do 9 czerwca. Umowa konczy mi sie z marcem. Musze coś do zusu wysyłać teraz lub przy kolejnym zwolnieniu? #pracbaza
mam l4 do 9 czerwca. Umowa konczy mi sie z marcem. Musze coś do zusu wysyłać teraz lub przy kolejnym zwolnieniu? #pracbaza
Zaloguj się aby komentować