Która teoria szurów o wojnie na Ukrainie jest waszą ulubioną?


Większość z wymienionych propozycji poznałem na wykopie, gdzie, jak mi się zdaje, szury proponowały to całkiem serio


1. Wojny nie ma, to narracja mediów, względnie covid się elitom znudził i teraz straszą rzekomą wojną


2. Wojna ma na celu depopulację Ukrainy w celu przeprowadzenia do niej obywateli Izraela i utworzenia tam Niebiańskiej Jerozolimy


3. Wojna ma na celu depopulację Ukrainy, uzyskany w ten sposób bezludny czarnoziem ma być wykorzystany do produkcji soi i upraw GMO


4. Wojna jest sprowokowana przez USA, NATO i UE, Rosja się tylko broni


5. Putin jest katechonem walczącym z siłami piekielnymi


6. Ukraina z jej stanem wojennym to testowanie prototypu nowego rodzaju państwa przez elity ze Schwabem na czele


#wojna #ukraina #teoriespiskowe #bekazszurow

Komentarze (22)

Rok temu widywałem 1 i 2 - to jest ustawka ruskich i ukraińców, którzy pozorują wojnę, żeby zrobić miejsce żydom. Że niszczą tylko opuszczone budynki, żeby zmusić Ukraińców do ucieczki i to jest oczywiście pomysł USA-Izrael+Schwab. Próbowałem pytać, że skoro to USA-Izrael to co tam robią ruskie? No nie otrzymałem sensownej odpowiedzi. Ale dzięki tej wojnie przynajmniej zrobiłem porządek wśród znajomych na fb.

@_Walter Jeden kretyn mi nawet udowadniał, że to ustawka, bo na fragmencie zniszczonego bloku w Mariupolu nie dopatrzył się wiszących klimatyzatorów, a argumentował, że na Ukrainie KAŻDE mieszkanie ma klimę - wniosek? Budynek był opuszczony.

@_Walter nie wiem, czy można mieć "ulubioną szurską teorię". To tak, jakby mieć "ulubiony smród". Albo "ulubione najgorsze danie".


Natomiast z tych wszystkich nr 4 jest w tej chwili najpowszechniej obowiązująca wśród osobników nieskarpetonormatywnych i absolwentów akademii chłopskiego rozumu.

Za kilka lat i tak wymyślą coś nowego co będzie bardziej pasowało do rzeczywistości i ogłoszą, że mówili o tym od początku. I oczywiście będą wklejać obrazek pt. "szury znowu miały rację"

A bywało że w trakcie jednej dyskusji te powody płynnie się zmieniały.

Tak jak zdanie że rosja jest naszym prawdziwym przyjacielem żeby zaraz opowiadać co nam zrobią gdy z tej przyjaźni nie skorzystamy.

Nie ma sensu dyskutować o czym się już wielokrotnie przekonałem.

Ostatecznie wszystko się kończy "I tak będziesz mówił po rosyjsku hehe" lub pokrewne pochrumkiwania.

Polać temu panu, że zebrał tych teorii tak dużo. Spotkałam do tej pory 2 z nich. Nr 2 i 4, które wypowiadane były całkiem serio, z pełną wiara i powagą. Próba ich podważenia była odbierana na zasadzie" ty imbecyle, ty nie rozumiesz zasad rządzących światem. Za mało wiesz" :) coś na zasadzie TVP info, że obserwujemy coraz gorszą sytuację ekonomiczną, ceny rosną w zastraszającym tempie, kryzys jest nieuchronny, a inflacja pożera psychicznie...... Naszych zachodnich sąsiadów, Niemców :)

@walus002 Papież pochodzi ze świata, który niegdyś był skolonizowany, a dojrzewał w czasach Che Guevary i dekolonizacji popieranej przez blok wschodni. Ma taki mindset, że Zachód jest mu wrogi, a Rosja jest dobra.


To takie spore uproszczenie.

@_Walter A poza tym z punktu widzenia Vatican Corporation zachód nie jest już od dawna atrakcyjnym rynkiem zbytu dla ich usług. W Europie i USA papaja mają w dupie od dawna i nie chcą dawać pieniędzy. Co innego Afryka i Azja.

Niebiañska Jerozolima mimo wszystko to taki combo breaker rosyjskiej miejskiej mitologii i nawet tu na hejto był ziomek, co wykłócał się, że to musi być prawda - w końcu co to za teoria spiskowa bez gorliwych wyznawców

@_Walter z tą tezą o tym że wojny nie ma spotkałem się na serio. Nie wiem jak można to negować. Jak ktoś uważa że nie ma wojny wystarczy że się przejedzie na wschód, łatwo to sprawdzić.

@DexterFromLab może ich poziom umysłowości nie dopuszcza, że wojna na Ukrainie nie oznacza, że każdy centymetr kwadratowy Ukrainy wygląda jak plansza w call of duty? Bo najczęściej taki zarzut spotykałem pod zdjęciem np. Lwowian w kawiarni albo Kijowian w sklepie. "No i gdzie ta wojna? "

Zaloguj się aby komentować