Kto miał kolekcje puszek po wszelakich piwach/napojach na meblach w domu - 80'/90' lata. Sprawdzam ilu Nas tu siedzi :].
#puszki #piwo #prl

Kto miał kolekcje puszek po wszelakich piwach/napojach na meblach w domu - 80'/90' lata. Sprawdzam ilu Nas tu siedzi :].
#puszki #piwo #prl

@Spider miałem kolekcję puszek po piwie, podkładek do piwa, monet, znaczków i kart telefonicznych. Do dziś zachowały się znaczki, podkładki i karty telefoniczne. Puszek nie ma, a monety zniknęły w niewyjaśnionych okolicznościach i dziwnym trafem pamiętam o nich tylko ja, reszta rodziny udaje, że nie pamiętają
Zaloguj się aby komentować