@Banan11 no tak, masz rację że skład nie jest ten sam. Moge się wykręcać że chodziło mi że to ten sam typ produktu a nie TEN SAM produkt, ale nie tak napisałem. Tak czy siak zarzut wobec Twojego komentarza mam nadal ten sam: Anatol to nie jest rozpuszzalny syf
Ale! Jak pracowałem w browarze i zlewali brzeczkę, to zawsze sobie kubek brałem. Dobre, tylko duzo cukru w tym i mega pobudzało apetyt. A taka czarna brzeczka, Om nom nom
Piorun jest, ale tylko Inka jest prawilna. Ech jeszcze kilka lat temu mogłem dostać zbożówkę w polskim sklepie... aż się przejadę zobaczyć czy mają jeszcze przy okazji