Komentarze (52)

@mordaJakZiemniaczek Niestety sztuczne, no ale może pokaże się w końcu więcej słońca to wtedy fotki lepsze

@Mr.Mars Ale ja tu też miałem komentarze, że ziemniaków za mało, licząc powierzanie kotleta na talerzu do kartofelków. To chyba @Felonious_Gru mi pisał o tym. Nie da się dogodzić.

@Felonious_Gru O restauracyjnej ilości ziemniaków pisałeś mi w innym wpisie ze schabowym, bo trochę ich wrzucałem xD

Własnie wróciłem po całym dniu pracy, myślę sobie zanim się wykąpie i zrobie sobie coś zjeść bo od rana jescze nic nie jadłem wejdę na chwilę na hejto. No i co mogło się wyświetlić jako perwsze. Wnoszę o pilne wprowadzenie tagu #NSAW Not Safe After Work i blurowanie takich treści no zaraz mnie skreci ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)

@SUM jak wstawisz zdjęcie swojego gołego tyłka też będą piorunować. Ale nie rób tego bo mam blurowanie nsfw wyłącznone XD

@bojowonastawionaowca nie znałem Cię z tej strony 😜.

Widzisz @SUM masz już pierwszego zadeklarowanego chętnego XD

@bojowonastawionaowca Dobra, dobra. Teraz to i tak Ci nikt nie uwierzy ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ten dzień pachnie jak początek coming out, może sobie nie zdawałeś z tego sprawy i lubisz kabanosy... XD

Zaloguj się aby komentować