Jakbym poszedł na usunięcie nadmiaru skóry z brzucha to pozwolą mi ją zachować do własnoręcznego wygarbowania i zrobienia mieszka na monety?
XD
#odchudzanie #pytanie
Jakbym poszedł na usunięcie nadmiaru skóry z brzucha to pozwolą mi ją zachować do własnoręcznego wygarbowania i zrobienia mieszka na monety?
XD
#odchudzanie #pytanie
@AdelbertVonBimberstein https://youtu.be/Wqkrz0Gx_fE?feature=shared
Taka tkanka to jest materiał biologiczny i powinna zostać zutylizowana odpowiednio. Ale warto zapytać, jak trafisz na normalnego lekarza to może się zgodzić. Możesz się powołać np. że potrzebujesz jej do celów religijnych, artystycznych itp. prawo wprost tego nie zabrania tylko przepisy sanitarne nakazują utylizację.
Zaloguj się aby komentować