cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2024-04-05T18:52:28+02:002Jak widzicie Europę za 50 lat? #rozkminy234Udostępnij
cebulaZrosolu2024-04-05T19:06:34+02:000@jimmy_gonzale tego nie wiadomo :D moja prababcia (102 lat) mówiła, że ją pokarało, że tyle żyła:p
jimmy_gonzale2024-04-05T19:08:05+02:001@cebulaZrosolu ale facet i 90 lat? Od 25 lat będę wtedy na emeryturze głodowej. Nie ma szans.
cebulaZrosolu2024-04-05T19:03:10+02:001@koszotorobur do tego czasu może wymyśla implanty co sobie kupisz w żabce, wsadzisz i będziesz widział w podczerwieni :)
cebulaZrosolu2024-04-05T19:07:13+02:000@koszotorobur to już zależy ile będziesz miał żabsów na subskrypcję rentega :)
koszotorobur2024-04-05T19:08:17+02:002@cebulaZrosolu - myślę, że ledwo na subskrypcję tlenu mi będzie starczać
ZygoteNeverborn2024-04-05T19:22:16+02:003@cebulaZrosolu W ogóle nie widzę. Nie będę żył do tej pory.
Nemrod2024-04-05T19:31:14+02:001@ZygoteNeverborn Dałeś mnie na czarno? Bo nie mogę piorunować komentarza xD @hejto Piorunowanie jest spierd0lone od dawna (albo wszyscy mnie już mają na czarnolisto)
cebulaZrosolu2024-04-05T20:13:15+02:000@radidadi farciarz, ja potrzebowałem jeszcze przed trzydziestką xD
cebulaZrosolu2024-04-05T20:32:14+02:000@radidadi ja tam pier... Se wsadzać palce do oczu :p a na laser szkoda mi kasy :p
radidadi★2024-04-05T20:39:21+02:001Moja żona jest ślepa (prawie) więc znam ból ale z drugiej strony wszyscy są atrakcyjni, 4k a na co to komu.. możesz sobie kupić modne oprawki i zawsze wyglądać Smart;)
cebulaZrosolu2024-04-05T20:46:43+02:001@radidadi teraz pytanie, jak się w Tobie zakochała, czy za charakter czy po prostu nie widziała co bierze :D
radidadi★2024-04-05T20:48:03+02:001Zdecydowanie poczucie humoru, wada wzroku na pewno pomogła bo jest z 3 ligii nade mną
cebulaZrosolu2024-04-05T20:49:05+02:001@radidadi o to jak moja :p później jej się odmieni i będzie gadać, że jesteś dziecinny :p
radidadi★2024-04-05T21:02:42+02:001Już tak mam :D później ci jeszcze powie, zmieniłeś się, to nie to co kiedyś:D ale nic nie widzi więc nie ucieknie
Sweet_acc_pr0sa2024-04-06T00:00:09+02:003@cebulaZrosolu mam nadzieję że jeszcze będę mógł ją wgle ogladac