Komentarze (11)

Durne skrzyżowanie. Jak ci przypruszy śniegiem to nic w konstrukcji nie sugeruje, że pierwszeństwo jest łamane. Powinna być jakaś mini szykana, bo miejsce jest.

@dez_ @kodyak dobrze skonstruowana droga powinna hmm sugerować pierwszeństwo bez potrzeby użycia znaków.

Dla łamanego pierwszeństwa pomaga np. przesunięcie podporządkowanej, by wymagało choć małego skrętu kierownicy.

Kierowcami jest co drugi człowiek, a naprawdę nadaje się do tego co piąty - reszta jakoś sobie radzi, ale trzeba im dać miejsce na popełnianie błędów i trzeba im pomagać, bo zagapic się może każdy.

abd5fbfe-cffe-4f03-9d9d-0d36bf5a66af

@gwynebleid oczywiście że najlepszemu się może przydarzyć, ale wtedy są konsekwencje niestety. Nie można całego świata podporządkować tym najsłabszym jednostkom.

Ehhh, mam przód do malowania, muszę się wybrać i pojeździć trochę po takich skrzyżowaniach z łamanym pierwszeństwem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mute właśnie ja jadąc z pozycji tego co był na głównej, zawsze się rozglądam i jednak zwalniam. Ludzie się dziwią, czemu tak jeżdżę. Właśnie z powodu jak na obrazku. Kilku kolizji już tak uniknąłem.

Zaloguj się aby komentować