z całym obrzydzeniem muszę powiedzieć, że szacunek dla orlenu za jego system płacenia online przy dystrybutorze, ktory działa bardzo sprawnie
@Felonious_Gru Polecam dalej się nimi brzydzić, bo zajumali ten pomysł i twórcom aplikacji JustDrive, którą najpierw sami udupili. Bojkotowałem Orlen już od tego czasu, i nadal na nich pluję. https://www.wirtualnemedia.pl/koniec-aplikacji-justdrive-wine-ponosi-orlen,7171495467226753a
Zaloguj się aby komentować