Najlepsze są te brainlety, które wysyłają wiadomości i wrzucają Cię na teamsowe czaty, jak masz napisane w zwrotce, że wyjebałeś na 3 tygodniowe wczasy i nie masz dostępu do laptopa. Piszcie śmiało, na pewno to coś zmieni ¯\_(ツ)_/¯
@WujekAlien 237 to jakbym w piątek i poniedziałek miał wolne. Po 2 tygodniach urlopu w niskim sezonie to do 2k potrafią dobić. W wysokim sezonie nawet nie chcę myśleć XD
Na szczęście sporo maili jest systemowych, więc nie musze czytać wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
200 to mam po jednym dniu i to takie co nie są przefiltrowane. Zrobiłem się na zielono na statusie aby tylko kwity ogarnąć juz dzwonili. Profilaktycznie niedostępność wbiłem na miesiąc do przodu.