Dzizys kurla, rece to mam chyba o pol metra dluzsze. Ale udalo sie, przeprowadzeni. Zycze wam i sobie dobrego spanka, a jutro sprzedazy czerwonej strzaly. Eluwina!
Ktora to chciala koc? @moll? 😄
#architektura #budujzhejto

Dzizys kurla, rece to mam chyba o pol metra dluzsze. Ale udalo sie, przeprowadzeni. Zycze wam i sobie dobrego spanka, a jutro sprzedazy czerwonej strzaly. Eluwina!
Ktora to chciala koc? @moll? 😄
#architektura #budujzhejto

@bartek555 tak z ciekawości: masz jakieś awaryjne ogrzewanie jeszcze czy tylko pompa? Pytam, bo trochę się w poprzednią zimę naczytałem o ludziach, co to pomontowali pompy (od nieuczciwych firm), pompa uległa awarii i monter teraz nie chce przyjechać (cały czas ściemnia, że będzie jutro/pojutrze) naprawić a ludzie zamarzają
@bartek555 bardzo ładnie i mi się podoba, ale mam wrażenie że te nowe chaty teraz każdy buduje w tym samym stylu, wnętrze wygląda 90% jak dom mojego brata, dosłownie te same motywy - dużo bieli bo powiększa, wysokie sufity, parkiet na podłodze (100% taki sam dosłownie, nawet patern ten sam), szafki w kuchni płaskie kwadratowe, otwarta przestrzeń w salonie zamiast sufitu, gigantyczne drzwi żeby otworzyć przestrzeń na ogród, jeszcze powiedz że u góry masz balustradę w której widać salon to już w ogóle będę w stanie uwierzyć że to ta sama osoba tworzyła projekt
wszystko fajnie, ładnie to wygląda, ale zawsze w takich przypadkach zastanawiam się czy ktokolwiek myśli o przynajmniej dwóch aspektach: termika pomieszczenia - przynajmniej rolety, ale też zazwyczaj bez klimy nie da rady w cieplejsze dni i AKUSTYKA - naprawdę są z tym problemy. Tutaj jeszcze marmury etc, bardzo mało powierzchni pochłaniających dźwięk, przestrzeń jak w małym kościele. z tv będzie gówno słychać, a rozmowa między sobą przypomina tą na dworcu.
@stimmhorn w cieplejsze dni to nawet z małymi oknami jest gorąco, bez klimy dzisiaj ani rusz.
A co do akustyki, tak jest lekkie echo przy antresoli, ale wieczorami jak u nas młody śpi na górze, to jeszcze nigdy się nie obudził, a zdarza się, że włączę odkurzacz wtedy. Jest naprawdę ok. Tak mówią ludzie, którzy nie mają o tym pojęcia.
Zaloguj się aby komentować