Dzieci drogie, nie tykajcie nigdy dragów bo skończycie jak ta dwójka xD
#heheszki #cojapacze #patologia #weganizm #lewica
Dzieci drogie, nie tykajcie nigdy dragów bo skończycie jak ta dwójka xD
#heheszki #cojapacze #patologia #weganizm #lewica
@Opornik jak lokalny działacz PiS po podstawówce też się za takiego uważa to też mamy go tytułować wykształconym? XD
@AureliaNova różnica polega na tym że ludzie pokroju tej pani, cała ta celebrycka społeczność, są lansowani na autorytety moralne, sami są przekonani o tym że mają prawo innym mówić jak mają żyć.
a taki chłopek roztropek radny z pisu nie.
@mehow kiedyś chyba powiedziała, że nie rozumie jarania się zabytkami, bo to fascynacja średniowieczem xd
@mehow mam dziwne wrażenie, że są tu osoby które wiedzą jak ta dziwna laska się nazywa? Nie róbmy z idiotów ludzi sławnych, ale chyba przydałoby się napisać jak się nazywa, żeby ostrzec innych na przyszłość? ( o kurcze, w złym wątku napisałem... Trochę technologii i już się gubię)
@ZohanTSW Natalia Przybysz... nazwisko kojarzę, z twarzy w ogóle. Pisarka, czy piosenkarka... ale znalazłem w googlu zdjęcie jej z krótkimi włosami i wygląda podobnie psychicznie jak na tym video. Dzięki, wiem czego unikać
@aleextra Jest na grafice w pierwszym komentarzu. Nie przeszłoby mi przez palce napisanie tego, jak się nazywa ten twór.
@ZohanTSW staram się nie być ignorantem, nawet jak mi cos nie leży u znanego artysty, ale o Natalii Przybysz słyszę pierwszy raz
Na pewno jest znana?
@dzek jeśli od co najmniej 20 lat nie słuchasz radia ani nie oglądasz telewizji, a sam kręcisz się wyłącznie wokół niszowej muzyki, to możesz jej nie znać, bo to popowa artystka. Ja kojarzę bo 20 lat temu jeszcze słuchałem radia
Najzabawniejsze jest to, że w średniowieczu to jednak szerokie masy ludzkie rzadko mogły sobie pozwolić na jedzenie mięsa
A ja się generalnie zgadzam, jak macie kontakt z ludźmi z polski powiatowej to przecież tak to wygląda statystycznie malo kto się interesuje czymkolwiek,nie czytają, nie uczą się,, wypić żubra i zagryżć kiełbą to jest szczyt możliwości przecież. Ładnie ktoś kiedyś powiedział: polacy to rosjanie co myślą że są francuzami
@b0lec tak, bo wszyscy Francuzi relaksują się jedynie czytając poezję z lampką wina przy kominku. Ktoś kto to powiedział chyba zna Francję tylko z romantycznych książek.
Problemem tej pani jest to, że ona widzi swój styl życia, swój świat jako jedyny słuszny, jej problemy jako jedyne istotne etc. Ma tak samo wąskie horyzonty co ten Janusz z piwem na plaży. Różnica jest taka, że Janusz ma radość ze spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi, a ona znacznie więcej źródeł stresu.
Zaloguj się aby komentować