DziwenGURUw Sowie Uniwersum2025-02-18T09:32:40+01:0085Dokładnie tak. xd #perypetiemanata #perypetiedziwena #heheszki #memy8545Udostępnij
Rozpierpapierduchacz★2025-02-18T10:10:32+01:0017@cebulaZrosolu pióro przyniosłeś w kieszeni czy cieszysz się, że mnie widzisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
NiebieskiSzpadelNihilizmu2025-02-19T22:20:14+01:001@Rozpierpapierduchacz nastroszony taki jakiś... jakby coś usłyszał
pingWIN2025-02-18T09:52:41+01:0047@Dziwen XDDD najpierw w d⁎⁎ie owcy, teraz w uściskach manata, dziwen to Zoo zwane Hejto XDD
Dziwen2025-02-18T09:54:06+01:0030@pingWIN parafrazując mistrza @ErwinoRommelo , raz ruchajo, raz ty ruchasz, najważniejsze, by na końcu wyjść na zero. XD
pingWIN2025-02-18T09:57:42+01:0018@Dziwen cóż, w sumie lepiej ruchać niż być ruchanym ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
Mikel★2025-02-18T10:02:39+01:0010@Dziwen Jeżeli uwzględnimy, że życie rucha nas każdego dnia to nigdy nie wyjdziemy na zero
bojowonastawionaowca★2025-02-18T10:05:10+01:0015@Dziwen obawiam się, że ja już nigdy na zero nie wyjdę
Rozpierpapierduchacz★2025-02-18T10:11:31+01:0011@UmytaPacha nie mierz wszystkich swoją miarą. Nie piłem XD
bojowonastawionaowca★2025-02-18T10:14:30+01:009@UmytaPacha że niby wodą od @Wrzoo? Ona kopie, ale nie tak
Rozpierpapierduchacz★2025-02-18T10:31:46+01:009@UmytaPacha ja piję. Tylko do owcy nie muszę XD Z tobą to bym nie trzeźwiał XD
Dziwen2025-02-18T13:15:30+01:0010@Rozpierpapierduchacz swojo drogo jako kibic obu drużyn mam też mema na wypadek serduszek u Paszki. Twój nick się cały nie zmieścił. xd
pingWIN2025-02-18T16:57:47+01:0017@3t3r @SierotaChaosu Co tu się.. XD 1 friendship ewoluował w 2 inne, matko bosko, to się rozmnaża! Zoo rośnie! xD