Dlaczego palacze to w większości podludzie. Jest gorąco i wilgotno, idealnym rozwiązaniem jest klimatyzacja. Tylko nie chce cały dzień siedzieć na włączonej, bo mnie zatoki później bolą. Mocno wysusza powietrze.
Otwieram okno i mi wpada smród. Jak nie jebiące gównem fajki to maryśka. Taki człowiek smród musi jarać na balkonie, aby mu w mieszkaniu nie śmierdziało bo się właściciel mieszkania dowali. Za to cała okolica musi wąchać. Może zaczne pampersami im na balkon rzucać?
#gownowpis #bekazpodludzi