Czy zima jest coś dodawane do wody w wodociągach, żeby nie zamarzała albo coś takiego? Zawsze zimą mamy nagle z żoną mega problemy ze skórą na dłoniach i twarzy i zauważamy głównie po prysznicu te problemy. Na wyjścia na zewnątrz używamy kremow itp., więc to zdecydowanie nie zimno. Jakby co to #gdansk #pytaniedoeksperta

