Czy kiedyś będzie lepiej?
#pytanie
Czy kiedyś będzie lepiej?
#pytanie
@cebulaZrosolu już jest lepiej Byczq.
Posłuchaj tego, krótkiego filmu a jak nie dotrze to posłuchaj jeszcze raz.
https://youtube.com/shorts/qPkElrb2WHg?si=ezHVxJTe9jnNAJAa
Zaloguj się aby komentować