Dostaję od Was mnóstwo informacji odnośnie tzw "uciekinierów z lurkera". Wg informacji, które posiadam i którymi sami chętnie się dzielą, są to osoby, które w przeważającej części dostały bana na tamtym portalu. I teraz pytanie, za co można dostać bana na lurku? No, np za treści prorosyjskie. Możliwe, że większość z Was ma negatywne nastawienie do tego serwisu i kojarzy go właśnie z tego typu treściami. Jednak, jak widzicie, życie weryfikuje i okazuje się, że tam też nie są one tolerowane.
Chciałbym wiedzieć, jaka jest Wasza opinia w tej sprawie. Co Waszym zdaniem administratorzy hejto powinni zrobić? Jestem zwolennikiem demokracji, także chciałbym wiedzieć co o tym wszystkim myślicie.
Pozdrawiam i życzę udanej oraz słonecznej niedzieli!

@96Stopni bo ludziom odjebało z ukraińcami. Ostatnio napisałem post, gdzie było wrzucone zdjęcie samochodu na rosyjskich blachach w Polsce, że może on jednak nie popiera putina, i uciekał przed nim i jego aparatem opresji.
Na co zostałem obrzucony gównem, bo jak to, przecież każdy ruski to tajny agent i szpicel, i chce rozwalić Polskę od środka. Co ci ludzie mają w głowach to ja nawet nie wiem.